Facebook

Twitter

جهاد دانشگاهی واحد اصفهان.
تاسیس سال 1359

031-36692760

شماره تماس با جهاد دانشگاهی واحد اصفهان

اینستاگرام

آپارات

تلگرام

جستجو
فهرست

افتتاح ساختمان جدید جهاد دانشگاهی در زرین شهر

افتتاح ساختمان جدید مرکز آموزش در زرین‌شهر
افتتاح ساختمان جهاد دانشگاهی: عصر دیروز ساختمان جدید شعبه زرین شهر جهاد دانشگاهی واحد اصفهان با حضور ‌رییس، معاونان و مدیران ارشد جهاد دانشگاهی واحد اصفهان، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر زرین شهر رسما آغاز به کار کرد.
به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان، میثم محمدی عصر سه شنبه (۱۶ بهمن ماه) در مراسم افتتاح ساختمان جدید شعبه لنجان جهاد دانشگاهی واحد اصفهان با تبریک ایام دهه فجر و تسلیت ایام فاطمیه اظهار کرد: حضور جهاد دانشگاهی به عنوان متولی آموزش و فرهنگ باعث اتفاقات خوب در شهر زرین شهر شده است.

جهاد دانشگاهی بهترین گزینه برای واگذاری فرهنگسرای زرین شهر به بخش خصوصی بوده است

شهردار زرین شهر ادامه داد: جهاد دانشگاهی بهترین گزینه برای واگذاری فرهنگسرای زرین شهر به بخش خصوصی بوده است چرا که رسالت جهاد دانشگاهی با رسالت های مدنظر برای اشاعه فرهنگ و بحث آموزش همسو و هم جهت است.
وی با بیان اینکه خوشحالیم که کار را به دست کاردان سپرده ایم، اضافه کرد: رسالت های شهرداری و جهاد دانشگاهی همسو و هم جهت است.
محمدی با بیان اینکه نرخ بیکاری در  زرین شهر ۲۴ درصد است، افزود: وجود صنایع مادر باعث در حاشیه قرار گرفتن صنایع خرد در شهرستان لنجان شده است. امیدواریم با حضور جهاد دانشگاهی و آموزش خدمات تخصصی توسط این نهاد، بحران بیکاری در این شهرستان برطرف شود.
شهردار زرین شهر گفت: به اعتقادم  بسیاری از بحران های موجود در جامعه، ناشی از عدم آموزش درست در سطح جامعه است و امیدوارم همه با هم با همکاری و همفکری بتوانیم جوابگوی نیازهای جامعه در این شرایط بحرانی باشیم.

نزدیک کردن جوانان به اشتغال از اهداف جهاد دانشگاهی است

همچنین در این مراسم، محمود مراثی(رییس جهاد دانشگاهی واحد اصفهان) با تبریک سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی​ ​اظهار کرد: امیدواریم هر روز شاهد موفقیت های روزافزون انقلاب باشیم و ثمرات هر چه بیشتر انقلاب اسلامی را در جامعه مشاهده کنیم.
وی با بیان اینکه جهاد دانشگاهی با عنوان یک نهاد دانش بنیان در حال فعالیت است، افزود: جهاد دانشگاهی نهاد انقلابی و غیردولتی است و بودجه این نهاد به بودجه دولت بسیار محدود و حداقلی است.
رییس جهاد دانشگاهی واحد اصفهان با برشمردن بخشی از فعالیت های جهاد دانشگاهی واحد، ادامه داد: جهاد یک نهاد فرهنگی است و در کنار آن فعالیت های آموزشی و پژوهشی نیز انجام می دهد.
مراثی اضافه کرد: فعالیت های فرهنگی در مرکز جدید در شعبه لنجان ادامه دار خواهد بود و هدف ما انجام فعالیت‌های مهمتر و بزرگتر و موثرتر در حوزه های فرهنگی، آموزشی و پژوهشی در شهرستان لنجان است.

هدف ما در آموزش های جهاد دانشگاهی، نزدیک کردن دانشجویان و جوانان و فارغ التحصیلان به اشتغال است

وی اظهار کرد: همچنین هدف ما در آموزش‌های جهاد دانشگاهی، نزدیک‌ کردن دانشجویان و جوانان و فارغ‌التحصیلان به اشتغال است.
روح اله صفری مدیر اجرایی معاونت آموزشی واحد اصفهان نیز در این مراسم با اشاره به برنامه های پیش روی این نهاد  در زرین شهر اظهار داشت: مرکز آموزش شعبه زرین شهر از ۵ سال پیش در فضای محدودی مشغول به فعالیت بود که خوشبختانه با پیگیری ها چند ماه اخیر و همکاری شهرداری این شهر، بزرگترین فرهنگسرای زرین شهر با حدود ۱۰۰۰ متر مربع با سالن آمفی تئاتر با گنجایش ۲۰۰ نفر، اتاق جلسات و ۱۰ کلاس آموزشی در اختیار جهاددانشگاهی قرار گرفت.
وی در ادامه افزود: این مرکز با اعتباری بالغ بر یک میلیارد ریال تجهیز و سه گروه آموزشی زبانهای خارجه، علوم تربیتی و پزشکی هم اکنون در این شعبه در حال فعالیت بوده و در حال راه اندازی گروه کشاورزی و همچنین با همکاری معاونت فرهنگی واحد “گروه فرهنگ و  هنر” در این شعبه می باشیم.
گفتنی است؛ عصر دیروز (سه‌شنبه) ساختمان جدید شعبه لنجان جهاد دانشگاهی واحد اصفهان با حضور ‌رییس، معاونان و مدیران ارشد جهاد دانشگاهی واحد اصفهان، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر زرین شهر رسما آغاز به کار کرد.

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید