تشکیل تیم منسجم در مجموعه از رشد درآمدی مهمتر است

Printer Friendly and PDF

معاون آموزشی جهاد دانشگاهی گفت: تیم متحد و منسجم باعث پیشرفت یک مجموعه می شود و این موضوع در واحد اصفهان مشهود است و نباید اجازه داد که این قضیه دچار اشکال و خلل شود.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان، سید سعید هاشمی عصر چهارشنبه (13 تیرماه) در دیدار با رییس و معاونین این واحد اظهار کرد: بسیار خوشحالم که شاهد رشد و پیشرفت جهاد دانشگاهی واحد اصفهان هستیم.

وی با بیان اینکه واحد اصفهان در حوزه های مختلف آموزشی پژوهشی و فرهنگی توسعه مناسبی داشته، افزود: به لحاظ مالی واحد اصفهان رشد خوبی داشته اما مهمتر از این موضوع تیم متحد و همسویی است که در این واحد شکل گرفته و مشهود است که خرد جمعی در این مجموعه به درستی ایجاد شده است.

معاون آموزشی جهاد دانشگاهی ادامه داد: خوشحالم که در این بحران اقتصادی کشور، واحد اصفهان به ثبات از لحاظ درآمدی و ساختاری رسیده است.

هاشمی خاطرنشان کرد: آیا با اوضاع و احوالی که تا چند سال آینده در کشور از نظر وضعیت اقتصادی پیش می آید، می توان فعالیت ها را پیش برد؟ این سوالی است که باید در واحدها مطرح شود و با یک علامت سوال بزرگ مشخص شود. برای حل این موضوع و دچار نشدن به کساد باید فکر کرد و تصمیمی برای منابع درآمدی اتخاذ کرد و نباید تنها به یک منبع درآمدی متکی بود.

وی با بیان اینکه ادامه بحران اقتصادی موجود ممکن است به جهاد دانشگاهی ضربه بزند، گفت: باید فکری برای سرمایه گذاری در واحدها انجام شود. اگر صبر کنیم تا مشکل پیش بیاید و پس از آن به فکر چاره باشیم، نمی توان مشکلی را حل کرد و بحران را گذراند.

معاون آموزشی جهاد دانشگاهی با تاکید بر اینکه حضور و جذب نیروهای متخصص، قطعا تحول ایجاد خواهد کرد، خاطرنشان کرد: تیم متحد و منسجم باعث پیشرفت یک مجموعه می شود و این موضوع در واحد اصفهان مشهود است و نباید اجازه داد که این قضیه دچار اشکال و خلل شود.

 

همچنین در این دیدار، محمود مراثی، رییس جهاد دانشگاهی واحد اصفهان با اظهار خوش آمدگویی به دکتر هاشمی، معاون آموزشی جهاد دانشگاهی گفت: دکتر هاشمی از جمله افرادی در دفتر مرکزی هستند که در جریان فعالیت های واحدها به خصوص واحد اصفهان قرار دارند و این نشان از اهمیت ایشان به واحدهای استانی است.

وی افزود: در چند سال اخیر فعالیت هایی در واحد اصفهان انجام گرفته که برآیند این فعالیت ها منجر به ایجاد تراز مثبت مالی نسبت به سال های گذشته شده است.

رییس جهاد دانشگاهی واحد اصفهان ادامه داد: جا دارد به دلیل این پیشرفت ها از تمام همکاران تشکر کنم چرا که سعی و تلاش بسیار مناسبی در این مدت وجود داشته است؛ امیدواریم این تلاش‌ها بیش از پیش ادامه یابد.

مراثی اضافه کرد: در حال حاضر 8 مرکز آموزش های کوتاه مدت، یک مرکز آموزش مجازی، 9 گروه آموزشی در واحد اصفهان فعال است و در طول یک سال گذشته حدود 30 هزار فراگیر در دوره های آموزشی شرکت کرده اند.

گفتنی است؛ سید سعید هاشمی، معاون آموزشی جهاد دانشگاهی کشور و سید مجید تولیت‌ ابوالحسنی، مدیرکل نظارت و گسترش مراکز آموزشی جهاد دانشگاهی از مراکز و بخش‌های مختلف جهاد دانشگاهی واحد اصفهان بازدید کردند.