Facebook

Twitter

جهاد دانشگاهی واحد اصفهان.
تاسیس سال 1359

031-36692760

شماره تماس با جهاد دانشگاهی واحد اصفهان

اینستاگرام

آپارات

تلگرام

جستجو
فهرست

جهاد دانشگاهی رابط دانشگاه، صنعت و بازار کار است

جهاد دانشگاهی رابط دانشگاه، صنعت و بازار کار است
سرپرست امور پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان گفت: جهاد دانشگاهی به عنوان یک نهاد انقلابی رابط میان دانشگاه، صنعت و بازار کار و فعالیت است.
به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان و به نقل از خبرگزاری ایسنا- منطقه اصفهان، شهرام عروف زاد با بیان اینکه جهاد دانشگاهی اصفهان از نخستین واحدهای جهاد دانشگاهی و یکی از واحدهای دارای ساختار، قوی و فعال در سطح کشور است، اظهار کرد: ظرفیت‌های کنونی این نهاد در حوزه‌های مختلف مطلوب است، اما با توجه به جایگاه اصفهان به عنوان پایتخت فرهنگ و تمدن ایران اسلامی و با وجود بیش از ۱۸۰ واحد دانشگاهی و همچنین قابلیت های بالای جهاد دانشگاهی واحد اصفهان، مطالبه جامعه دانشگاهی، ارتقاء هر چه بیشتر این نهاد است.
وی افزود: نیرو و سرمایه انسانی مستعد و فعال با زیربنای عمیق ایمانی و اعتقادی مهم ترین ظرفیت و قابلیت امید بخش کشور است و هر دستگاهی در این حوزه فعالیت کند، قطعا به نظام اسلامی و پیشرفت کشور کمک خواهد کرد.

جهاد دانشگاهی موجب شکوفایی استعدادها می‌شود

سرپرست امور پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان با بیان اینکه جهاد دانشگاهی به عنوان یک نهاد انقلابی رابط خوبی میان دانشگاه، صنعت و بازار کار و فعالیت است، خاطرنشان کرد: این نهاد می تواند موجب شکوفایی استعدادها، حمایت از فعالیت‌های بنیادی و تقویت سرمایه انسانی شود و همچنین کمک شایانی به تعالی کشور کند.
عروف زاد اظهار کرد: جهاد دانشگاهی مرجعی برای ایجاد ارتباط بین دانشگاه و بازار کار و فعالیت و حمایت از طرح های کاربردی است، بنابراین با تکیه به این رسالت در این حوزه به رونق تولید توجه خواهد داشت. با نگاه کلی به اقدامات و فعالیت‌های جهاد دانشگاهی در راستای رونق تولید، جهاد دانشگاهی در این عرصه مهم و در این مسیر نقش برجسته ای می تواند داشته باشد.

جهاد دانشگاهی در رشد و پیشرفت کشور نقش روشنی داشته است

وی ادامه داد: جهاد دانشگاهی تاکنون با گسترش تحقیقات و شکوفایی استعدادها در سطح جامعه برای دستیابی به خود اتکایی کوشیده و با گسترش طرح‌ها و با کارگیری نتایج پژوهش تعامل بین دانشگاه و محیط بیرون را ایجاد کرده است. این نهاد با پرورش نیروی انسانی با توجه به نیازهای جامعه در رشد و پیشرفت علمی کشور نقش روشنی داشته است.
سرپرست امور پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان استان اصفهان با بیان اینکه پیوند علم و عمل یک اصل مهم است که عیار و جایگاه علم را به عمل کشاندن آن مشخص می کند، تصریح کرد: جهاد دانشگاهی با تکیه به اصل “ما می توانیم” در تقویت جایگاه علمی کشور نقش پررنگی داشته است.

نیروی جوان موتور پیشران کشور

عروف زاد نیروهای جوان را موتور پیشران کشور دانست و تصریح کرد: با توجه به بیانیه گام دوم انقلاب و تأکید مقام معظم رهبری، برای برداشتن گام های استوار در آینده باید گذشته را درست شناخت؛ در تاریخ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هرگاه به جوانان تکیه شده و نیروی جوان به میدان عمل وارد شده اند، کشور نجات پیدا کرده و ارتقاء یافته است.
وی ادامه داد: نه تنها جهاد دانشگاهی بلکه تمام دستگاه ها باید بهره گیری از ظرفیت متعالی جوانان مومن و انقلابی را در اولویت قرار دهند، زیرا به فرموده مقام معظم رهبری، جوانان محور تحقق نظام پیشرفته اسلامی هستند. جوانان ضمن اینکه نیروی انسانی مستعد و آماده به کار آینده هستند، می توانند در علم و پژوهش، معنویت و اخلاق و اقتصاد با عزت کشور را به قله های شکوه و سعادت برسانند.

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید