Facebook

Twitter

جهاد دانشگاهی واحد اصفهان.
تاسیس سال 1359

031-36692760

شماره تماس با جهاد دانشگاهی واحد اصفهان

اینستاگرام

آپارات

تلگرام

جستجو
فهرست

رقابت ۸۴۲۴ نفر در آزمون استخدامی آتش‌نشانی استان اصفهان

رقابت ۸۴۲۴ نفر در آزمون استخدامی آتش‌نشانی استان اصفهان

مدیر مرکز آزمون جهاد دانشگاهی واحد اصفهان از برگزاری آزمون استخدامی آتش‌نشانی استان توسط جهاد دانشگاهی صبح امروز همزمان با سراسر کشور خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان و به نقل از خبرگزاری ایسنا- منطقه اصفهان، هومن سراج اظهار کرد: آزمون استخدامی آتش‌نشانی شهرداری‌های کل کشور امروز به صورت همزمان در استان‌های کشور برگزار شد. در استان اصفهان ۸ هزار و ۴۲۴ داوطلب استخدام در آتش‌نشانی، برای شرکت در این آزمون ثبت‌نام کردند.

وی افزود: در استان اصفهان آزمون در دو حوزه دانشگاه اصفهان و نجف آباد برگزار شد؛ به این ترتیب که از مجموع شرکت‌کنندگان، ۲۴۵۶ نفر در حوزه نجف آباد و ۵۹۶۸ داوطلب در حوزه دانشگاه اصفهان باهم به رقابت پرداختند.

۳۰۰ خانم برای آتش‌نشان شدن در آزمون شرکت کردند

مدیر مرکز آزمون جهاد دانشگاهی واحد اصفهان با بیان اینکه آزمون شامل ۱۶۵ سوال عمومی و تخصصی بود، خاطرنشان کرد: این آزمون در یک نوبت در مدت ۱۸۰ دقیقه برگزار شد و تعداد ۳۰۰ نفر خانم نیز در این آزمون شرکت داشتند.

نتایج پایان مردادماه اعلام می‌شود

سراج اعلام کرد: بعد از برگزاری آزمون نتایج به صورت سراسری اعلام و نتایج آزمون کتبی سه برابر ظرفیت تا پایان مرداد مشخص و بعد از آن آزمون عملی برگزار می شود.

وی با بیان اینکه نیروهای مورد نیاز در این آزمون راننده وسایط نقلیه تندرو سنگین آتش‌نشانی و آتش‌نشان هستند، اضافه کرد: بر اساس آیین نامه، بخشی از سهمیه برای ایثارگران، خانواده جانبازان و شهدا خواهد بود.

 

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید