8 خرداد 1403

پرفروش‌ها

کتاب «قارچ‌شناسی پزشکی»

کتاب «قارچ‌شناسی پزشکی»

كتاب حاضر در شانزده فصل مباحث مقدمه‌ای بر قارچ‌شناسي پزشكي، مخمرهاي بيماري‌زا، بيماری‌های باكتريايی و قارچي سطحي، بيماری‌هاي نادر به علت برخي از قارچ‌ها و جلبك‌ها و ... را مطرح می‌كند.

کتاب «دستور زبان انگلیسی استرایک»

کتاب «دستور زبان انگلیسی استرایک»

کتاب دستور زبان انگلیسی استرایک یا Strike English Grammar چاپ انتشارات جهاددانشگاهی واحد اصفهان از پنج بخش تشکیل شده که بخش اول پیشگفتار است و در ادامه می‌توانید پیرامون بخش‌های دیگر بیشتر بخوانید.

کتاب «درمان شناختی-رفتاری برای زندگی روزمره»

کتاب «درمان شناختی-رفتاری برای زندگی روزمره»

درمان شناختی-رفتاری مجموعه‌ای آزموده شده از ابزارهای کاربردی برای مدیریت هیجان‌ها، بهبود روابط اجتماعی، افزایش بهره‌وری کاری و حتی اصلاح رفتارهای مرتبط با سلامت از طریق خودآگاهی، تحلیل نقادانه و تغییر تدریجی و هدف‌محور است.

کتاب «علم مواد در باستان‌شناسی و باستان‌سنجی»

کتاب «علم مواد در باستان‌شناسی و باستان‌سنجی»

کتاب علم مواد در باستان‌شناسی و باستان‌سنجی به بررسی خصوصیات کانی‌شناسی و شیمیایی مواد معدنی و غیر آلی کشف شده از حفاری‌های باستان‌شناسی می پردازد. در ابتدای کتاب، اصول و مفاهیم کلی در کانی‌شناسی، کریستالوگرافی و شیمی معرفی شده و در ادامه، کاربرد این مفاهیم در چگونگی مطالعه و بررسی مواد تاریخی-فرهنگی بدست آمده از حفاری‌های باستان‌شناسی مورد بحث قرار می‌گیرد.

کتاب «راهبردهای درمان شناختی رفتاری  کودکان و نوجوانان مضطرب و افسرده»

کتاب «راهبردهای درمان شناختی رفتاری کودکان و نوجوانان مضطرب و افسرده»

در این کتاب، رویکردهای درمان در ماژول‌های مستقل سازمان‌دهی شده و خواننده را قادر می‌سازد تا از آن به عنوان کتاب‌خانه‌ای از منابع بالینی استفاده کند، نه صرفا به عنوان کتاب‌خانه‌ای از منابع بالینی استفاده کند، و نه صرفا به عنوان یک روش معمولی درمانی.

کتاب «نظریه‌های مشاوره مسیر شغلی» (مسیر تکامل انتخاب شغل)

کتاب «نظریه‌های مشاوره مسیر شغلی» (مسیر تکامل انتخاب شغل)

این کتاب مجموعه‌ای درباره‌ نظريه‌های مشاوره مسير تكامل انتخاب شغل است. اگر چه كتاب‌ها و منابع فارس موجود در اين زمينه بسيار محدود، كم و انگشت شمار است، با اين‌حال آنچه موجود است پايه، اساس و پيش درآمدی برای تأليف و تدوين اين كتاب و ساير كتاب‌هايی است كه در آينده نوشته خواهند شد.

1 2