1 مهر 1402

آزمایشگاه تشخیص طبی

فعالیت کلی: در آزمایشگاه جهاد دانشگاهی آزمایش‌هایی مانند آزمایش بیوشیمی، خون‌شناسی، الکتروفورز، تشخیص مولکولی و بیماری‌های عفونی، ایمونولوژی پیوند، فلوسیتومتری، سم‌شناسی، هورمون‌شناسی با تعرفه‌ عمومی غیردولتی و تشخیصی دقیق انجام می‌شود.

با سابقه ۳۰ سال فعالیت در اصفهان توانسته است خدمات قابل توجهی را به عموم مردم ارائه نماید. این آزمایشگاه از بخش‌های بیوشیمی، هورمون شناسی، ایمنولوژی، میکروب شناسی، سرولوژی، هماتولوژی، الکتروفورز و غربالگری جنین تشکیل شده است و همه روزه بجز جمعه‌ها از ساعت ۷ صبح الی ۷ شب آمـــاده خدمت‌رسانی به همشهریان عزیز می باشد. با توجه به رســــالت جهـــاد دانشگاهی در فرهـــنگ‌سازی و همچنین کمک به اقــــشار ضعیف و محــروم جامعه، کلیه آزمایشات با تجهیزات به روز، سرعت بالا و با تعرفه‌های عمومی غیردولتی انجام خواهد شد. گفتنی است هزینه‌های جاری و مازاد هزینه‌های آزمایشات از بودجه این نهاد تامین خواهد شد.

فراخوان اهدا کتاب‌های کنکور و زبان به دانش آموزان سیستان و بلوچستان

موسسه پیوند سبا با همکاری معاونت آموزشی جهاددانشگاهی واحد اصفهان در نظر دارد نسبت به جمع آوری کتاب‌های کمک آموزشی-آمادگی کنکور علوم انسانی و تجربی(دست دوم) و زبان انگلیسی برای دانش آموزان بخش بنت سیستان و بلوچستان اقدام کند.

مهرماه 1402

مراکز آموزشی جهاددانشگاهی اصفهان

بخوانید

خدمات تخفیفی ما برای دانشجویان

اگر در استان اصفهان دانشجویید، کافی‌ است فرم عضویت سازمان‌ دانشجویان جهاددانشگاهی اصفهان را تکمیل کنید و از مزایای ویژه بهره‌مند شوید.

سازمان دانشجویان

بخوانید

چهارمین دوره طرح ملی «فصل سخن»

این طرح به همت سازمان انتشارات جهاددانشگاهی و با هدف تقویت روحیه نقادی علمی در جامعه دانشگاهی، به‌ویژه دانشجویان و نیز ایجاد فضای نقد و گفت‌وگو و نقد درباره محتوای کتاب‌های حوزه علوم انسانی اجرا می‌شود.

بهار - زمستان 1402

معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان

بخوانید

نشانی: اصفهان، میدان آزادی ، بلوار دانشگاه، کوچه۷(شهید سلیمیان)

۳۶۲۴۱۰۹۹۹ داخلی ۴

آزمایشگاه