24 فروردین 1403

سازمان تجاری سازی فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان

داستان ما:

دانشجويان، دانش‌آموختگان، سازمانها، كارفرمايان و سرمايه‌گذاران بعنوان بخش عظيم سرمايه‌هاي انساني كشور مي‌توانند در امر توسعه مشاغل جديد و نوسازي بسياري از مشاغل كهنه و كم ‌بازده پيشگام باشند. جهاددانشگاهي با توجه به اهميت اين گروههای خاص و به پشتوانه انگيزه و شناخت خود از فرآيندهاي مرتبط با اشتغال نظير آموزش، فرهنگ‌سازي، توسعه محصولات و فرايندهاي جديد و اجراي طرح‌هاي اقتصادي و صنعتي و براي انتخاب شيوه حضور موثر در عرصه اشتغال، بر اساس يك برنامه مدون وارد مقوله تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش اموختگان شد.

فراخوان شناسایی شرکت‌های دانش‌بنیان، فناور و استارتاپ‌ها

دفتر ستفا جهاددانشگاهی واحد اصفهان در راستای سیاست‌گذاری مناسب و شناساندن فرصت‌های سرمایه‌گذاری و کارآفرینی درصدد برآمده شرکت‌های دانش‌بنیان، فناور و استارت آپ‌ها را شناسایی و نسبت به مستندسازی و تدوین اطلاعات مرتبط اقدام نماید.

بهار 1403

دفتر ستفا جهاددانشگاهی اصفهان

بخوانید

نشستی برای گفت‌وگو درباره چرایی زندگی

کافه کتاب ستفا با همکاری سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی واحد اصفهان نشستی را برای گفت‌وگو درباره کتاب «چرایی خود را پیدا کنید» برگزار می‌کند.

19 اسفندماه 1402

سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی اصفهان

بخوانید

از ایده تا محصول(سلامت دیجیتال)

در رویداد ستفاتک تمامی استارتاپ های خلاق را دعوت میکنیم تا به فرصتی دست یابند و با نخبگان صنعت سلامت و سرمایه گذاران در ارتباط باشند.

10 اسفند 1402

آنلاین

بخوانید

هوش مصنوعی داوینچی می‌شود

هوش مصنوعی داوینچی می‌شود

سرویس هوش مصنوعی لئوناردو شما را به دنیای فراتر در تصویرسازی میبرد. هر آنچه که در ذهن دارید به این پلتفرم بگویید و تماشا کنید که چگونه بهتر از هر طراحی، تصاویر زیبا برای شما خلق میکند.

کمربند ماساژ طب فشاری SHEAN

کمربند ماساژ طب فشاری SHEAN

SHEAN اولین کمربند ماساژ طب فشاری است که روی شکم شما کار می‌کند، گرفتگی عضلات شما را تسکین می‌دهد و سلامت روده شما را بهبود می‌بخشد.

ترازوی Lescale P3

ترازوی Lescale P3

برخلاف ترازوهای معمولی که تنها بخشی از داستان را بیان می‌کنند، این نوآوری دارای هشت الکترود پیشرفته است که اندازه‌گیری‌های دقیقی را برای پنج بخش بدن - بازوها، پاها و بالاتنه انجام می‌دهد.

اصفهان – خیابان چهارباغ بالا – کوچه باغ زرشک- پلاک 22- طبقه 4 – واحد 10

استان اصفهان یکی از استانهای صنعتی کشور و سومین شهر پرجمعیت ایران به حساب می‌آید .این استان علاوه بر دارا بودن شرکت های گوناگون در حوزه ی صنایع ، کشاورزی، خدماتی، پزشکی و سلامت ، داروسازی و … از مراکز علمی ، تحقیقاتی و دانشگاه های دولتی و آزاد مطرح در سطح کشور نیز برخوردار است .

7 دانشگاه دولتی ( 3 دانشگاه مطرح و مادر کشور شامل دانشگاه علوم پزشکی ، دانشگاه اصفهان و دانشگاه صنعتی) ، 40 دانشگاه پیام نور، 43 دانشگاه علمی کاربردی، 34 دانشگاه آزاد، 30 دانشگاه غیر انتفاعی و 12 دانشگاه حرفه‌ای فنی و همچنین پژوهشکده رویان , شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان, مرکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان اصفهان، شهرک فناوری اصفهان و … بخشی از توانمندیهای علمی استان می باشند که پتانسیل مناسبی جهت ترویج و توسعه فرهنگ نوآوری مورد نیاز جامعه، حرکت به سمت کارآفرینی مبنتی بر نوآوری، بسترسازی برای ایجادو گسترش و رشد استارت آپ ها و کسب و کارهای نوپای دانش محور، ایجاد زمینه کارآفرینی و حمایت از خلاقیت و نوآوری کارآفرینان، دانشجویان و جوانان فناور فرآهم کرده است .

رغبت به راه اندازی کسب و کارهای مؤثر در بینشان می تواند ظرفیت قابل توجهی برای بهره برداری توسعه ای و اقتصادی از ظرفیت ها و پتانسیل استان و تحقق اهداف مرکز نوآوری به همراه داشته باشد.