1 مهر 1402

حوزه ریاست

جهاد دانشگاهی واحد اصفهان همگام با شکل گیری شورای عالی انقلاب فرهنگی در جهت تحقق اهداف انقلاب فرهنگی در سال ۱۳۵۹ در دانشگاه اصفهان تشکیل شد. این واحد فعالیت های خود را در راستای سیاست های تدوین شده در شورای عالی انقلاب فرهنگی با مشارکت در مدیریت دانشگاه ها شروع و پس از بازنگری انجام شده در وظایف این نهاد بعنوان پلی میان دانشگاه و بخش صنعتی و خدماتی کشور به ارائه خدمات همت گمارد. جهاد دانشگاهی واحد اصفهان هم اکنون با چهار معاونت فرهنگی، پژوهشی، آموزشی و پشتیبانی مشغول به فعالیت در سطح استان اصفهان می باشد.

فراخوان اهدا کتاب‌های کنکور و زبان به دانش آموزان سیستان و بلوچستان

موسسه پیوند سبا با همکاری معاونت آموزشی جهاددانشگاهی واحد اصفهان در نظر دارد نسبت به جمع آوری کتاب‌های کمک آموزشی-آمادگی کنکور علوم انسانی و تجربی(دست دوم) و زبان انگلیسی برای دانش آموزان بخش بنت سیستان و بلوچستان اقدام کند.

مهرماه 1402

مراکز آموزشی جهاددانشگاهی اصفهان

بخوانید

خدمات تخفیفی ما برای دانشجویان

اگر در استان اصفهان دانشجویید، کافی‌ است فرم عضویت سازمان‌ دانشجویان جهاددانشگاهی اصفهان را تکمیل کنید و از مزایای ویژه بهره‌مند شوید.

سازمان دانشجویان

بخوانید

چهارمین دوره طرح ملی «فصل سخن»

این طرح به همت سازمان انتشارات جهاددانشگاهی و با هدف تقویت روحیه نقادی علمی در جامعه دانشگاهی، به‌ویژه دانشجویان و نیز ایجاد فضای نقد و گفت‌وگو و نقد درباره محتوای کتاب‌های حوزه علوم انسانی اجرا می‌شود.

بهار - زمستان 1402

معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان

بخوانید

جهاد دانشگاهی واحد اصفهان همگام با شکل‌گیری شورای عالی انقلاب فرهنگی در جهت تحقق اهداف انقلاب فرهنگی در سال ۱۳۵۹ در دانشگاه اصفهان تشکیل شد. این واحد فعالیت‌های خود را در راستای سیاست‌های تدوین شده در شورای عالی انقلاب فرهنگی با مشارکت در مدیریت دانشگاه‌ها شروع و پس از بازنگری انجام شده در وظایف، این نهاد بعنوان پلی میان دانشگاه و بخش صنعتی و خدماتی کشور به ارائه خدمت همت گمارد.

جهاد دانشگاهی واحد اصفهان هم اکنون با چهار معاونت فرهنگی، پژوهشی، آموزشی و پشتیبانی مشغول به فعالیت در سطح استان اصفهان می‌باشد.

روسای جهاد دانشگاهی واحد اصفهان از ابتدا تاکنون

 1. آقای دکتر علیرضا یوسفی
 2. آقای مهندس محمدباقر عطائی
 3. آقای علی‌محمد فزوه
 4. آقای مهندس فرهاد طاهریون
 5. آقای مهندس محمدباقر عطائی
 6. آقای محمود مراثی
 7. آقای دکتر مهدی ژیانپور  | رزومه

روابط عمومی یکی از ابزارهای قوی مدیریت افکار و به عنوان اصلی‌ترین حلقه ارتباط بین مدیران و کارکنان، مسئولیت مهمی در فرآیند دسترسی مدیران به افکار جمعی کارکنان دارد. همچنین مدیریت هویت سازمان از نگاه جامعه بیرونی (مردم، ارگان‌ها و اصحاب رسانه)، پاسخگویی و ساختن ارتباط متعامل با این جامعه و ارتباط آن‌ها با بخش‌های درون سازمانی نیز یکی از شاخص‌ترین دلیل وجود این بخش است. روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد اصفهان نیز زیرمجموعه حوزه ریاست این واحد بوده و شامل بخش‌هایی نظیر 1- ارتباطات رسانه‌‌ای، 2- تشریفات و رویدادها، 3- طراحی، تبلیغات و انتشارات و 4- بخش ارتباطات و امور بین‌الملل است. مهمترین رسالت این اداره آگاه‌سازی و آگاهی‌بخشی به کارکنان و جامعه ناظر بر واحد و همچنین حفظ هویت یکپارچه واحد است. از جمله مسئولیت‌های این اداره می‌توان به موارد زیر نیز اشاره کرد:

 • مدیریت اخبار، امور اطلاع‌رسانی‌ها و آگاهی‌بخشی و همچنین پاسخ‌گویی به افکار عمومی
 • مدیریت وب‌سایت‌ها و صفحات فضای مجازی (سوشال مدیا)
 • مدیریت محتواهای سمعی و بصری سازمان
 • مدیریت امور تشریفات سازمان
 • مدیریت رویدادهای سازمان
 • مدیریت امور مربوط به مباحث رفاهی کارکنان
 • مدیریت هویت بصری سازمان
 • مدیریت امور چاپ و انتشار اقلام گرافیکی
 • مدیریت ارتباطات درون سازمانی؛ ارتباط مداوم و موثر با پرسنل
 • مدیریت ارتباطات برون سازمانی تا سطح بین‌الملل

خیابان هزارجریب، دانشگاه اصفهان، درب علوم پزشکی، خیابان اندیشه، بعد از تالار غدیر، ساختمان معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی واحد اصفهان، دفتر روابط عمومی