3 مرداد 1403

سازمان دانشجویان

تجربۀ مشترک اغلب ما از تحصیل در دانشگاه با حس فقدان همراه بوده؛ فقدان ارتباط رشتۀ تحصیلی با علاقۀ قلبی یا آیندۀ شغلی، فقدان دریافت اطلاعات درست در زمان درست و فقدان ارتباط با کسانی که می‌توانستیم در کنارشان دورۀ دانشجویی دل‌پذیرتری را تجربه کنیم، اما به هر دلیلی همدیگر را پیدا نکردیم.

سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی‌ واحد اصفهان، جایی‌ست برای کم کردن فاصلۀ بین آنچه می‌خواهیم باشد و آنچه هست؛ جایی که دانشجویان آن را به‌مرور و مطابق با نیازهای روز خود می‌سازند؛ به مدد همتی جمعی و تلاشی مستمر، با هدف روشن نگه‌داشتن چراغ «امید»، ساماندهی کار دانشجویی و کمک به ساختن خود و جهان کوچک پیرامون خود.

برگزاری اردوی ملی فن فرهنگ در اصفهان

سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی واحد اصفهان، تور بازدید از نادیده‌های متروی اصفهان و سایت باستان‌شناسی شهری گذر کمر زرین را ویژه دانشجویان دختر سراسر استان، در قالب نخستین دوره از طرح ملی فن فرهنگ برگزار می‌کند.

۳۱ تیرماه، از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۲:۳۰

شرکت قطار شهری اصفهان و گذر کمر زرین

بخوانید

طرح ملی تربیت دانشجو معلم قرآن کریم

سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور (جهاددانشگاهی) با همکاری کمیسیون آموزش عمومی قرآن کریم طرح ملی تربيت مربی روخوانی و روان‌خوانی قرآن کریم (دانشجو معلم) را ویژه دانشجویان سراسر کشور برگزار می‌کند.

مهلت ثبت‌نام: ۱۵ تیرماه ۱۴۰۳

آموزش مجازی

بخوانید

تور بازدید از خانه فرهنگ شهید بهشتی

تور بازدید از خانه فرهنگ شهید بهشتی، ویژه دانشجویان دختر استان اصفهان، 3 مردادماه از سوی سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی واحد اصفهان برگزار می‌شود.

3 مردادماه، از ساعت ۱۷ تا ۱۸:۳۰

خانه فرهنگ شهید بهشتی

بخوانید

ورود به منطقه ممنوعه

ورود به منطقه ممنوعه

سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی واحد اصفهان مرحله استانی نخستین دوره از طرح ملی فن فرهنگ را 31 تیر ماه با برگزاری اردوی بازدید جمعی دانشجویان دختر استان اصفهان از شرکت مترو منطقه‌ اصفهان و سایت باستان‌شناسی شهری کمر زرین برگزار کرد.

آخر هفته با استارت‌اپ‌ها

آخر هفته با استارت‌اپ‌ها

پنجمین دوره ملی استارت‌اپ اجتماعی رویش، از ۱۲ تیرماه در سالن کارخانه نوآوری اسنواتک آغاز شد و ۱۴ تیرماه با برگزاری مراسم اختتامیه به کار خود پایان داد.

دوست شدن با مشکلات!

دوست شدن با مشکلات!

تغییر مثل آسمان است، همه می‌خواهند به آسمان بروند اما هیچ‌کس نمی‌خواهد بمیرد! با این همه، هر تغییری، مستلزم مرگ است؛ آن هم چه مرگی، مرگ وضعیت موجود.

برنامه؟ نه، ممنونم

برنامه؟ نه، ممنونم

ما تصور می‌کنیم در بالاترین جایی که آرزویش را داریم، «آن‌جایی» بزرگ وجود دارد، اینطور نیست؟ اما به محض ورود با شکوه‌مان به آنجا، متوجه می‌شویم که فریب خورده‌ایم.

راه خودت را پیدا کن

راه خودت را پیدا کن

سفر به شکوفایی استعداد برنامه مدونی ندارد؛ اینجا اولین کاری که باید انجام داد این است که با این ایده نسبتا گیج‌کننده کنار بیایید: «وقتی به سمت خود آرمانی‌تان سفر می‌کنید، هرگز نمی‌دانید به کجا می‌روید.»

اصفهان، میدان آزادی، بلوار دانشگاه، در شمالی دانشگاه اصفهان، بعد از ورود صد متر به چپ، دفتر سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی واحد اصفهان