24 فروردین 1403

فراخوان سومین دوره جشنواره داستان زاینده‌رود منتشر شد

نویسنده: طاهره شفیعی

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان به نقل از خبر ایران، معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان با همکاری سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان سومین دوره جشنواره سراسری دانشجویی داستان کوتاه زاینده‌رود را برگزار می‌کند.

علاقه‌مندان به شرکت در جشنواره می‌توانند در بخش‌های ویژه با موضوع زاینده‌رود، آزاد و داستان کوتاهِ کوتاه با موضوع اختیاری شرکت کنند. یک بخش ویژه دانشجویان ایرانی خارج از کشور نیز به بخش‌های جشنواره اضافه‌شده است.

برای بخش آزاد، زاینده‌رود و دانشجویان خارج از کشور، ۵۰۰۰ کلمه و برای بخش داستان کوتاهِ کوتاه، ۱۰۰ کلمه در نظر گرفته‌شده است، ضمن اینکه آثار ارسالی نباید در جای دیگری منتشرشده باشند.

در بخش آزاد، برای نفر اول ۴۰ میلیون ریال، نفر دوم ۳۰ میلیون ریال و نفر سوم ۲۰ میلیون ریال در نظر گرفته‌شده و به نفرات چهارم تا هفتم نیز جوایزی اهدا می‌شود. در بخش زاینده‌رود، ۳۰ میلیون ریال، داستان کوتاه کوتاه، ۱ میلیون ریال و دانشجویان ایرانی خارج از کشور، ۱ میلیون ریال در نظر گرفته‌شده است.

برگزاری کارگاه‌ها و نشست‌های داستان‌خوانی در سطح شهر اصفهان، اصفهان‌گردی و داستان‌خوانی در اماکن تاریخی شهر و بزرگداشت یک داستان‌نویس پیشکسوت ازجمله برنامه‌های جنبی جشنواره به شمار می‌رود.

مهلت ارسال آثار به سومین دوره جشنواره سراسری دانشجویی داستان کوتاه زاینده‌رود تا اول اسفندماه سال جاری است و امکان تمدید آن نیز وجود دارد.

ثبت‌نام در جشنواره از طریق سامانه ثبت‌نام جهاد دانشگاهی واحد اصفهان به نشانی reg.jdisf.ac.ir انجام می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند آیین‌نامه و جزئیات مربوط به جشنواره را در این سامانه مشاهده کنند.

مطالب مرتبط