24 فروردین 1403

نشستی برای گفت‌وگو درباره چرایی زندگی

نخستین قطعه پازل ساخت هویت شخصی و شغلی، خودشناسی است و کافه کتاب ستفا با همکاری سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی واحد اصفهان در همین راستا نشستی را برای گفت‌وگو درباره کتاب «چرایی خود را پیدا کنید» برگزار می‌کند.

کتاب چرایی خود را پیدا کنید نوشته سایمون سینک، دیوید مید و پیتر دراکر، راهنمایی برای کشف هدف در زندگی شخصی و شغلی است. منظور از «چرایی»، هدف، انگیزه، باورهای پنهان و همان چیزی است که انسان به آن عشق می‌ورزد و آنچه نقشی مهم، در آرامش، اشتیاق و رضایت خاطر ما دارد. درک این باورها کمک می‌کند بدانیم چه می‌خواهیم، سازمان ما برای چه خلق‌شده و تیمی که در آن هستیم، به دنبال چیست؟

نویسندگان در این کتاب  خودآموز، تمرینات و تکنیک‌هایی ارائه داده‌اند تا خواننده بداند مسیر کشف چرایی‌اش را چطور و از کجا آغاز کند. این اثر را علیرضا خاکساران برای نشر آموخته ترجمه کرده است.

کافه کتاب ستفا با همکاری سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی واحد اصفهان، نشستی را برای گفت‌وگو درباره این کتاب تدارک دیده که 19 اسفندماه، رأس ساعت 14 با حضور فائزه روحانی طباطبایی، مدرس کسب‌وکار و مروج کتاب‌خوانی، در دفتر سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی واحد اصفهان برگزار می‌شود.

حضور در این نشست برای علاقه‌مندان آزاد و رایگان است و برای حضور، کافی ست نام خود را به شماره ۰۹۳۶۶۴۸۹۹۷۴ پیامک کنید.