31 خرداد 1403

برنامه کانون «برداشت» برای روز سینما

نویسنده: طاهره شفیعی

(طراح پوستر: عرفان غلامی)

به گزارش جهاددانشگاهی واحد اصفهان، کانون فیلم «برداشت» سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی اصفهان، ویژه‌ برنامه‌‌ اکران و گفت‌وگو درباره‌ مستند «ایران، یک انقلاب سینمایی» ساخته نادر تکمیل همایون را برگزار می‌کند.

این مستند، مروری است بر تاریخ سینمای ایران و تحولات آن، با در نظر گرفتن وقایع سیاسی و اجتماعی معاصر. کارگردانان مشهور و همچنین دست‌اندرکاران سینمای ایران در مستند «ایران، یک انقلاب سینمایی» نگاه و نظرات خود را درباره روند تکامل سینمای ایران پیش و پس از انقلاب و در جریان جنگ مطرح ساخته‌اند و بخش‌هایی از فیلم‌های سینمایی در کنار مستند‌های انقلاب و جنگ مونتاژ شده‌ است.

در ویژه‌ برنامه کانون فیلم «برداشت»، که چهارشنبه، ۲۲ شهریورماه، ساعت ۱۶:۳۰ در محل کتاب‌فروشی اردیبهشت جهاددانشگاهی اصفهان برگزار می‌شود، پس از اکران این مستند، رضا مهیمن، مستندساز و مصطفی حیدری، سینماگر درباره «ایران، یک انقلاب سینمایی» با مخاطبان گفت‌وگو می‌کنند.

حضور در این ویژه‌ برنامه آزاد و رایگان است و علاقه‌مندان می‌توانند برای اعلام حضور نام خود را به شماره 09366489974 پیامک کنند.

شبکه‌های اجتماعی

اگر علاقه‌مند هستید که از آخرین اخبار، رویدادها و فعالیت‌های سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی واحد اصفهان مطلع شوید کافی است ما را در شبکه‌های اجتماعی زیر دنبال کنید. (برروی آیکن‌های زیر کلیک کنید).

مطالب مرتبط