3 مرداد 1403

چگونه بهتر حرف بزنیم؟

نویسنده: طاهره شفیعی

با انتشار فراخوان برگزاری دوازدهمین مناظره دانشجویان ایران، 41 شعبه سازمان دانشجویان در سراسر کشور، مجری برگزاری مرحله استانی این طرح هستند و سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی اصفهان نیز فراخوان شرکت در این مسابقه را در آبان‌ماه سال جاری خطاب به دانشجویان کل استان منتشر کرده است.

به منظور آشنایی هر چه بیشتر دانشجویان با فرایند برگزاری مسابقه مناظره، دو کارگاه آموزشی جنبی از سوی سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی واحد اصفهان تدارک دیده شده که نخستین آن، «اصول آشنایی با شرکت در مسابقات مناظره» 22 آذرماه با حضور زهرا دهقانی، عضو تیم نائب قهرمان دور یازدهم این مسابقه، به صورت آنلاین ویژ تیم‌های شرکت‌کننده برگزار شد و دومین کارگاه که برای توانمندسازی تمامی دانشجویان می‌تواند مفید باشد، کارگاه آموزشی «فن بیان» است.

این کارگاه با تدریس هادی بختیاری، مدرس دانشگاه جامع علمی کاربردی در رشته فن بیان و اصول ارتباطات، گوینده صدا و سیمای مرکز اصفهان و کوچ سخنرانی، 27 آذرماه رأس ساعت 11:30 به صورت حضوری، همراه با پخش آنلاین در دفتر سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی واحد اصفهان برگزار می‌شود.

همچنین علاقه‌مندان برای استفاده از این کارگاه می‌توانند در تاریخ یاد شده به دفتر سازمان دانشجویان واقع در دانشگاه اصفهان، جنب در شمالی دانشگاه اصفهان مراجعه کنند و یا از طریق لینک https://www.roytab.ir/w/d/692  شاهد پخش زنده باشند.


شبکه‌های اجتماعی

اگر علاقه‌مند هستید که از آخرین اخبار، رویدادها و فعالیت‌های سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی واحد اصفهان مطلع شوید کافی است ما را در شبکه‌های اجتماعی زیر دنبال کنید. (برروی آیکن‌های زیر کلیک کنید).

مطالب مرتبط