24 فروردین 1403

کتاب «اقتصاد آموزش و پرورش»

نویسنده: طاهره شفیعی

نقش مهم آموزش و پرورش در رفتار فردی و اجتماعی و تأثیر آن در فرآیند رشد و اقتصادی، سبب شده تا شاخه جدیدی در علم اقتصاد، تحت عنوان «اقتصاد آموزش و پرورش» توسعه یابد.

همچنین عواملی مانند رشد سریع جمعیت و به تناسب آن افزایش تقاضا برای آموزش، پیشرفت علوم و فنون و نیاز کشور، کیفیت زندگی، ضرورت مشارکت مردم در سرنوشت اجتماعی، اقتصادی و سیاسی باعث افزایش نیاز منابع اختصاص یافته برای امر آموزش و پژوهش شده است.

اما جامعه نیز با محدودیت منابع مواجه است و ممکن است نتواند اعتبارات لازم را در اختیار این بخش قرار دهد، یا گاهی ممکن است در تخصیص منابع بیشتر به آموزش دچار تردید شود و از کارا بودن و بهینه بودن چنین تخصیصی بهراسد.

مجموع عوامل فوق سبب شده تا «اقتصاد آموزش و پرورش» مسئولیت پاسخگویی به مسائل فوق را بپذیرد و با تعهد به هر یک از مطالب مذکور پاسخ مناسبی ارائه دهد.

اینها تنها بخشی از عوامل هستند که باعث تهیه و تدوین کتاب «اقتصاد آموزش و پرورش» شده است. کتابی پرفروش از انتشارات جهاددانشگاهی واحد اصفهان به نویسندگی مصطفی عمادزاده که تعداد دفعات چاپ آن به عدد 35 رسیده است. این کتاب به زبانی ساده مسائل عمده اقتصادی آموزش و پرورش را مورد تجزیه و تحلیل قرار داده است.

مشخصات کتاب

عنوان فارسیاقتصاد آموزش و پرورش
نویسندگانمصطفی عمادزاده
سال چاپ1400
نوبت چاپ35
تعداد صفحه320
قطعوزیری
شابک9646098606

از کجا بخریم؟

شما می‌توانید این کتاب را از فروشگاه ما به صورت آنلاین (برای هدایت به صفحه خرید اینجا کلیک کنید) و از کتاب‌فروشی جهاددانشگاهی اصفهان به نشانی اصفهان، میدان آزادی، بلوار دانشگاه خریداری کنید. خریداری کنید.

شبکه های اجتماعی

اگر علاقه‌مند هستید که از آخرین اخبار، رویدادها و فعالیت‌های انتشارات جهاددانشگاهی واحد اصفهان مطلع شوید کافی است ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید. (برروی آیکن‌های زیر کلیک کنید.)

مطالب مرتبط