3 مرداد 1403

کتاب «هر احساسی را باور نکن»

نویسنده: طاهره شفیعی

کتاب رابرت لیهی با عنوان «هر احساسی را باور نکن» با ترجمه سهیلا سبزواری و محسن لعلی از عناوین پرفروش انتشارات جهاددانشگاهی واحد اصفهان می‌باشد. این کتاب راهنمای گام‌به‌گام نحوه پذیرش احساسات است؛ به جای تلاش برای تغییر آن، استفاده از وفق دادن خود به جای کپی‌برداری از راهبردهای احساسات (که اغلب هم کمک‌کننده نیستند) و البته تمایل به زندگی و ارزش قائل شدن برای آن.

در کتاب پرمحتوای لیهی، درباره ارتباط بین تفکر و احساس بحث شده است. نظریه‌پرداز مطرح و بین‌المللی و متحول‌کننده نظریه‌های رفتار درمانی و شناختی، رابرت لیهی، ارتباط پیچیده و معناداری بین تفکر و احساسات را با مهارت خاصی بیان می‌کند. او به بیان تعاملات و تفکر ما در وضعیت‌های مختلف و احساساتی می‌پردازد که سبب تقویت یا تضعیف حس و حال ما، شیوه برخورد یا تلاش برای اجتناب از آنها می‌شود. لیهی با داشتن سال‌ها تجربه و مهارت در درمان، برای هر کسی که علاقه‌مند به روابط بین افکار و احساس باشد، دستورالعمل فوق‌العاده‌ای ارائه می‌دهد و نحوه کنترل یا به تعادل کشیدن آن را نیز بیان می‌کند.

اگر شما احساساتی چالش‌برانگیز مانند افسردگی، اضطراب، خشونت و… را تجربه کرده باشید، این کتاب را منبع با ارزشی برای هدایت و کنترل این چالش‌ها خواهید دانست. این کتاب می‌تواند توسط هر متخصص بالینی، کارآموز، مراجع و هرکسی که علاقه‌مند به بحث احساسات و روان‌درمانی است مطالعه شود.

مشخصات کتاب

عنوان اصلی:Dont believe everything you feel
a CBT Workbook To Identify emotional
schemas and find freedom from anxiety and depression
عنوان فارسیهر احساسی را باور نکن
نویسندگانرابرت لیهی
مترجمسهیلا سبزواری
سال چاپ1400
نوبت چاپ1
تعداد صفحه312
قطعرقعی
شابک9786003184053

از کجا بخریم؟

شما می‌توانید این کتاب را از فروشگاه ما به صورت آنلاین (برای هدایت به صفحه خرید اینجا کلیک کنید) خریداری کنید.

شبکه‌های اجتماعی

اگر علاقه‌مند هستید که از آخرین اخبار، رویدادها و فعالیت‌های انتشارات جهاددانشگاهی واحد اصفهان مطلع شوید کافی است ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید. (برروی آیکن‌های زیر کلیک کنید.)

مطالب مرتبط