Facebook

Twitter

جهاد دانشگاهی واحد اصفهان.
تاسیس سال 1359

031-36692760

شماره تماس با جهاد دانشگاهی واحد اصفهان

اینستاگرام

آپارات

تلگرام

جستجو
فهرست

بازگشایی مجدد مراکز آموزشی جهاد دانشگاهی اصفهان  از ۱۳ خردادماه

خانه > اخبار  > بازگشایی مجدد مراکز آموزشی جهاد دانشگاهی اصفهان  از ۱۳ خردادماه

بازگشایی مجدد مراکز آموزشی جهاد دانشگاهی اصفهان  از ۱۳ خردادماه

معاون آموزش جهاددانشگاهی استان اصفهان از بازگشایی مجدد مراکز آموزشی  و همچنین برگزاری بیش از ۷۰ عنوان دوره و وبینار تخصصی کوتاه مدت از زمان گسترش ویروس کرونا به صورت الکترونیکی (آنلاین) و خبر داد.

افسون نیازبخش ضمن اعلام بازگشایی مجدد مراکز آموزشی از ۱۳ خردادماه بر اساس مجوزهای اخذ شده گفت:  طبق مجوزهای اخذ شده ، مراکز آموزشی جهاددانشگاهی واحد اصفهان از تاریخ ۱۳ خرداد ماه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی بازگشایی شد.

وبی بیان کرد: ثبت نام دوره های آموزشی ترم تابستان از تاریخ ۱۳ خردادماه آغاز و شروع کلاس‌های حضوری از تاریخ ۷ و ۸ تیرماه می باشد. معاون آموزشی اعلام کرد به جهت رعایت پروتکل ها حداکثر ظرفیت کلاس‌های حضوری به ۵۰ درصد  نسبت به گذشته  و ساعت آموزشی کلاس‌ها به یک ساعت کاهش یافت.

نیازبخش گفت: همزمان با شیوع بیماری کرونا و عدم امکان برگزاری کلاس‌های آموزشی به صورت حضوری، مرکز آموزش های الکترونیکی جهاددانشگاهی اصفهان با ارائه شیوه نوینی از آموزش و در راستای رسالت آموزشی خود، شرایط جدیدی را به منظور پاسخگویی به نیازهای آموزشی فراگیران و با هدف تداوم آموزش ها به صورت مجازی و آنلاین فراهم کرده است.

وی افزود: حدود هفتاد دوره و وبینار آنلاین در معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان طی دو ماه جاری برنامه ریزی و اجرا شده است و بیش از ۲۰۰۰ نفر در این دوره ها شرکت داشتند.

معاون آموزشی واحد اصفهان بیان کرد: گروه های آموزشی ارائه شده به صورت آنلاین عبارت اند از: دوره های زبان های خارجه ، پزشکی، هنر، علوم انسانی، فنی مهندسی، کامپیوتر و حسابداری.

نیازبخش ادامه داد: در کنار دوره های بیان شده ، برنامه ریزی جهت اجرای دوره های آموزشی تخصصی علوم تربیتی چون تربیت مربی، مدیر و موسس مهدکودک، کاربرد روش مونته سوری در آموزش کودکان و همچنین برنامه ریزی جهت اجرای  دوره های تخصصی گروه علوم پزشکی همچون تکنسین داروخانه، دستیار کنار دندانپزشک و مدیریت زخم همراه با اعطای مدرک معتبر جهاد دانشگاهی نیز انجام شده است.

وی تاکید کرد:  در دوره های هنر نیز جهاد دانشگاهی واحد اصفهان توانسته است علاوه بر وبینارهای عکاسی، دوره های تخصصی عکاسی با موبایل و دوربین را نیز به صورت آنلاین برگزار کند. همچنین این واحد برنامه ریزی خود را برای دوره های مجازی زبان انگلیسی کودکان و نوجوانان نیز انجام داده و ترم کودکان خود را آغاز کرده است.

سرپرست معاونت آموزشی واحد اصفهان با برشمردن خصوصیات سامانه آموزش آنلاین جهاددانشگاهی واحد اصفهان گفت: این سامانه بر روی همه مرورگرها و هم بر روی کامپیوتر هم موبایل و تبلت قابلیت اجرا دارد. محیط آموزشی نرم افزار کاملا تعاملی و دو طرفه است و استاد و فراگیر امکان به اشتراک گذاری صدا تصویر و محیط دستکاپ و نرم افزارها و صفحات وب را دارند. هچنین نمایش فایل های PDFو پاورپوینت و تخته مجازی برای یادداشت نویسی فراگیر و استاد و همچنین ساخت اتاق های استراحت برای گروه بندی فراگیران از دیگر ویژگی های این سامانه است.

وی در پایان گفت: با اخذ مجوزهای لازم، کلیه مراکز آموزشی واحد اصفهان در شهر اصفهان و شهرستان‌های شاهین شهر و زرین شهر با رعایت پورتکل‌های بهداشتی پذیرای فراگیران عزیز می باشد.

نیازبخش تصریح کرد: متقاضیان و علاقه مندان می توانند از طریق سامانه آموزش جهاددانشگاهی به آدرس danesh.jdisf.ir از لیست دوره‌های آنلاین و حضوری مطلع شون و یا برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در دوره های آموزشی آنلاین به ادرس سایت  jdisf.ir مراجعه نمایند.

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید