Facebook

Twitter

جهاد دانشگاهی واحد اصفهان.
تاسیس سال 1359

031-36692760

شماره تماس با جهاد دانشگاهی واحد اصفهان

اینستاگرام

آپارات

تلگرام

جستجو
فهرست

برگزاری جشن اولین سالگرد آغاز به کار مرکز شاهین شهر

خانه > اخبار  > برگزاری جشن اولین سالگرد آغاز به کار مرکز شاهین شهر

برگزاری جشن اولین سالگرد آغاز به کار مرکز شاهین شهر

جهاد دانشگاهی واحد اصفهان مرکز شاهین شهر

جشن سالروزآغاز به کار مرکز آموزش جهاددانشگاهی شعبه شاهین شهر با حضور رییس جهاددانشگاهی واحد اصفهان، مدیران معاونت آموزشی و کارکنان و مدرسان این مرکز برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان، محمود مراثی عصر پنجشنبه (۸ آذر ماه) در این مراسم ضمن ابراز خرسندی از آغاز فعالیت جهاد دانشگاهی در شاهین شهر اظهار کرد: مرکز آموزش شعبه شاهین شهر یک نمونه منحصر به فرد در بین مراکز آموزشی است که در کنار فعالیت های آموزشی خود به حوزه فرهنگ نیز بی اعتنا نبوده و فعالیت های مختلف فرهنگی به صورت مستمر در این مرکز برگزار می شود.

وی تصریح کرد: با توجه به حجم استقبال مردم شاهین شهر از برنامه های فرهنگی و آموزشی جهاد دانشگاهی در طول یک سال گذشته، قطعا این نهاد برنامه ریزی لازم جهت حضور بلند مدت در شاهین شهر را خواهد داشت.

برگزاری ۱۶۵ هزار نفر ساعت دوره برای شهروندان شاهین شهر در یکسال گذشته

در ادامه این مراسم روح اله صفری مدیر اجرایی معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان با ارائه گزارشی از روند فعالیت‌های این مرکز در طول یک سال گذشته گفت: این مرکز در قالب چهار گروه آموزشی “پزشکی”، “زبان‌های خارجی”، “علوم تربیتی” و گروه “فرهنگ و هنر” در حال فعالیت بوده و طی یک سال گذشته بیش از ۱۶۵ هزار نفر ساعت دوره آموزشی برای شهروندان این شهر برگزار شده است.

وی ادامه داد: در بخش فرهنگ و هنر بیش از ۲۳ برنامه فرهنگی طی یک سال گذشته در حوزه های مختلف داستان، سینما، عکاسی و ادبیات برگزار شد که حدود ۵۰۰ “نفر دوره” و  مجموعا ۵۶۰۰ “نفر ساعت” خدمات آموزشی رایگان را شامل می شود.

مدیر اجرایی معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان با اشاره به دیگر فعالیت های این مرکز تصریح کرد:  در گروه پزشکی بیش از ۳۶۰ نفر دوره، علوم تربیتی ۲۰۴ نفر دوره و در بخش زبان های خارجی بیش از ۱۵۰۰ نفر دوره طی یک سال گذشته برگزار شده است.

صفری ادامه داد: جهاد دانشگاهی با اعتباری بالغ بر دو میلیون ریال مرکز آموزش شعبه شاهین شهر را تجهیز و راه اندازی کرده و هم اکنون ۳۹ مدرس و ۴ پرسنل اداری در این مجموعه مشغول به همکاری و فعالیت هستند.

وی در پایان با اشاره به برنامه های فرهنگی و آموزشی جهاد دانشگاهی در این شهر اظهار کرد: در طی یک سال گذشته حلقه علاقمندان به شعر و داستان با برگزاری بیش از ۱۳ برنامه در این نهاد در حال شکل گیری است و به زودی کانون عکاسان جهاددانشگاهی و همچنین کانون نمایشنامه نویسان فعالیت خود را آغاز خواهند کرد.

همچنین به مناسبت یکمین سالگرد تاسیس جهاددانشگاهی اوایل دی ماه سال جاری نمایشگاهی با عنوان “شاهین شهر درآیینه مطبوعات” برگزار می شود که در تاریخ شاهین شهر از زمان پیدایش تا اواخر دهه شصت از نگاه روزنامه ها و نشریات آن دوران به نمایش درخواهد آمد.

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید