Facebook

Twitter

جهاد دانشگاهی واحد اصفهان.
تاسیس سال 1359

031-36692760

شماره تماس با جهاد دانشگاهی واحد اصفهان

اینستاگرام

آپارات

تلگرام

جستجو
فهرست

برگزاری مسابقه ” مهارتی که در جهاددانشگاهی آموختم”

خانه > اخبار  > برگزاری مسابقه ” مهارتی که در جهاددانشگاهی آموختم”

برگزاری مسابقه ” مهارتی که در جهاددانشگاهی آموختم”

معاون آموزشی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان از برگزاری مسابقه ویدیویی ” چه مهارتی در جهاد دانشگاهی یاد گرفته ام ” به مناسبت چهلمین سالروز تشکیل جهاددانشگاهی خبر داد.

افسون نیازبخش ضمن اعلام این خبر گفت: به مناسبت چهلمین سالگرد تاسیس جهاد دانشگاهی ، این نهاد آموزشی تصمیم به برگزاری یک مسابقه ویدیویی نموده که فراگیران آموزشی که در طول سال های گذشته مهارتی را در جهاد دانشگاهی آموزش دیده اند می توانند در این مسابقه شرکت کنند.

وی در ادامه افزود: علاقمندان می توانند با ضبط یک ویدیوی یک دقیقه‌ای از آموزش و مهارتی که در جهاددانشگاهی فراگرفته و منجر به ایجاد فرصت شغلی برای آنان شده را  ضبط و برای جهاددانشگاهی ارسال کنند.

معاون آموزشی واحد اصفهان در ادامه با اشاره به آموزش‌های مهارت ‌محور این نهاد تصریح کرد: در طول این سال‌ها معاونت آموزشی جهاددانشگاهی واحد اصفهان دوره های مختلفی در حوزه پزشکی چون تکنسین داروخانه، دستیار دندانپزشک و… ، علوم تربیتی چون مربی مهد، موسس و مدیر مهدکودک و همچنین حوزه زبان های خارجه، فنی مهندسی، هنر و حسابداری و… برگزار که  فراگیران بسیاری  با مهارت هایی که آموزش دیده‌‌اند وارد بازار کار شده اند.

افسون نیازبخش ادامه داد: بیش از ۱۵۰ نفر از مدرسین زبان های خارجه این نهاد اموزشی فراگیرانی بوده که در طول یک دهه گذشته در معاونت آموزشی جهاددانشگاهی اصفهان آموزش های لازم را دیده اند و اکنون به عنوان مدرس در کادر آموزشی جهاد دانشگاهی و همچنین دیگر موسسات سطح شهر اصفهان مشغول به تدریس می باشند

شایان ذکر است فراگیران علاقمند به شرکت در این مسابقه می توانند ویدیوهای ارسالی خود را به ادرس ادمین تلگرام جهاد دانشگاهی به ادرس  @jdisfadmin ارسال و از طریق ادرس رسمی این نهاد در شبکه های مجازی و وب سایت از شرایط مسابقه مطلع گردند.

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید