محمود مراثی و شهردار اصفهان دیدار کردند

تاریخ خبر

12 آذر 1397

رییس جهاد دانشگاهی واحد اصفهان و شهردار اصفهان

رییس جهاد دانشگاهی واحد اصفهان به همراه معاونان خود با شهردار اصفهان و معاونان شهردار دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان، قدرت الله نوروزی شهردار اصفهان در این دیدار که معاونین شهردار و همچنین رییس جهاددانشگاهی واحد اصفهان و معاونین حضور داشتند اظهار کرد: حقوق شهروندی یک روند و پروسه است که به مرور زمان باید در رفتار جامعه و شهروندان نهادینه شود.
وی، یکی از شعارهای اصلی خود در دوره مسئولیتش را رعایت حقوق شهروندی دانست و گفت: حقوق شهروندی و آموزش آن، ابعاد مختلفی دارد که تمام سطوح جامعه از مسئولین تا بنده را در برمی گیرد و در جامعه ما نیازمند این آموزش ها هستند.
شهردار اصفهان ادامه داد: شهرداری اصفهان با بیش از ۱۵ هزار پرسنل یکی از نهادهایی است که در آموزش حقوق شهروندی به کارکنان خود باید پیش قدم باشد.
وی با اشاره به توانمندی ها و سوابق جهاد دانشگاهی در حوزه های آموزشی و پژوهشی، تصریح کرد: جهاد دانشگاهی در این زمینه هم ماموریت دارد و هم تخصص و شهرداری در این زمینه به نهادهایی همچون جهاد دانشگاهی باید اعتماد کند و از ظرفیت ها و پتانسیل های این نهاد استفاده کند.
همچنین در این دیدار محمد شریف شاهی، مشاور شهردار اصفهان اظهار کرد: شهرداری اصفهان در حال راهاندازی خانه حقوق شهرداری بوده که در این مجموعه آموزشهای مورد نیاز شهروندان و کارکنان و محتواهای مورد نیاز آموزشی و تحقیقاتی طراحی و اجرا خواهد شد.
وی ابراز امیدواری کرد که جهاد دانشگاهی با توجه به تجارب موفق فرهنگی وآموزشی خود، شهرداری اصفهان را در راه اندازی این مجموعه حمایت نماید.
همچنین محمود مراثی رییس جهاد دانشگاهی واحد اصفهان نیز در این دیدار با اشاره به پتانسیل های جهاد دانشگاهی در حوزه های مختلف تحقیقاتی، فرهنگی و آموزشی اظهار کرد: جهاد دانشگاهی اصفهان سه گروه پژوهشی در حوزه مطالعات شهری دارد که هر سه گروه میتوانند در بخشهای مختلف مورد نیاز، شهرداری اصفهان را کمک نماید.
وی افزود: همچنین خبرگزاری ایسنا و مرکز افکار سنجی ایسپا از دیگر مراکزی هستند که آمادگی ارائه خدمات به شهرداری اصفهان را دارند.
در پایان این نشست مصوب شد تفاهم نامه همکاری بین شهرداری اصفهان و جهاد دانشگاهی واحد اصفهان تهیه و امضا شود و کارگروهی با همکاری دو نهاد جهت کمک به راهاندازی خانه حقوق شهرداری اصفهان تشکیل گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرهای مرتبط