Facebook

Twitter

جهاد دانشگاهی واحد اصفهان.
تاسیس سال 1359

031-36692760

شماره تماس با جهاد دانشگاهی واحد اصفهان

اینستاگرام

آپارات

تلگرام

جستجو
فهرست

وبینار آنلاین رویدادهای گردشگری در عصر کرونا برگزار می‌شود

خانه > اخبار  > وبینار آنلاین رویدادهای گردشگری در عصر کرونا برگزار می‌شود

وبینار آنلاین رویدادهای گردشگری در عصر کرونا برگزار می‌شود

وبینار آنلاین رویدادهای گردشگری در عصر کرونا  روز چهارشنبه  ۲۹ مردادماه ۱۳۹۹ از ساعت ۱۸ لغایت ۲۰ در بستر آنلاین به همت اتاق بازرگانی اصفهان و با همکاری جهاد دانشگاهی واحد اصفهان، سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری اصفهان،  اداره کل میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی، جامعه هتل‌داران استان اصفهان و انجمن صنفی کارفرمایان شرکت ها و دفاتر خدمات مشافرت هوایی، جهانگردی و زیارتی استان اصفهان  برگزار می گردد.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان، رئیس شورای هماهنگی توسعه پایدار و مشاور عالی اتاق بازرگانی اصفهان ضمن اعلام این خبر گفت: این رویداد با هدف بررسی رویدادهای گردشگری در عصر کرونا به صورت مجازی  و با همکاری دستگاه های مرتبط با حوزه گردشگری چه در بعد اجرایی و چه در بعد علمی برگزار خواهد شد.

علی کرباسی زاده بیان کرد: در این رویداد به مباحثی همچون، ماهیت رویدادها درگردشگری عصر کرونا،  آنالیز بازار گردشگری ایران در عصر کرونا، تکنیک های بازاریابی محتوا در فضای مجازی و خواسته های گردشگران از مقصد در عصر کرونا پرداخته خواهد شد.

وی در پایان افزود: در این رویداد که تجربه محور نیز می باشد سعی شده است از فعالین گردشگری و اساتید به نام کشوری استفاده شود و امیدواربم در پایان این وبینار بتوانیم به راهکارهای کارگشا در این حوزه برسیم.

لازم به ذکر است سخنرانان این رویداد آقایان دکتر مهدی ژیانپور معاون پژوهشی جهاد دانشگاهی اصفهان، دکتر مهدی سقایی هیات علمی دانشگاه گرگان، دکتر رضا سلطانی متخصص برند مقصد، امیرناصر طباطبایی رئیس جامعه هتل داران ایران، آرش نور آقایی مدیر مسئول فصلنامه گردشگری گیلگمش و سرکار خانم دکتر سحر موحدی عضو هیئت علمی جهاد دانشگاهی می باشند.

علاقه مندان میتوانند روز چهارشنبه ۲۹ مردادماه،  با مراجعه به لینک  webinar.eccim.com/ch/otagh43   در این رویداد شرکت نمایند.

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید