Facebook

Twitter

جهاد دانشگاهی واحد اصفهان.
تاسیس سال 1359

031-36692760

شماره تماس با جهاد دانشگاهی واحد اصفهان

اینستاگرام

آپارات

تلگرام

جستجو
فهرست

کتاب «نیازسنجی» توسط گروه مطالعات اجتماعی فرهنگی شهر جهاددانشگاهی واحد اصفهان منتشر شد

خانه > اخبار  > کتاب «نیازسنجی» توسط گروه مطالعات اجتماعی فرهنگی شهر جهاددانشگاهی واحد اصفهان منتشر شد

کتاب «نیازسنجی» توسط گروه مطالعات اجتماعی فرهنگی شهر جهاددانشگاهی واحد اصفهان منتشر شد

کتاب «نیازسنجی: رئوس کلی» به همت اعضای گروه مطالعات اجتماعی فرهنگی شهر جهاددانشگاهی واحد اصفهان ترجمه و به مدد انتشارات جهاد دانشگاهی واحد اصفهان منتشر شد.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان، مهدی ژیانپور ضمن اعلام این خبر گفت: این کتاب اولین مجلّد از مجموعه کتب نیازسنجی (کیت نیازسنجی)  اثر جمیز دبلیو آلتشولد و دیوید دوراج کومار است که توسط اعضای این گروه در پاسخ به نقصان‌های روش‌شناختی و نقصان‎های مفهومی در این حوزه ترجمه شده است.

معاون پژوهشی واحد اصفهان ادامه داد: انتخاب این کتاب برای ترجمه نیز هم‌راستای فعالیت‌های گروه از جمله انجام پروژه‌های کارکردی و بنیادی در حوزه نیازسنجی شهری، انتشار مقالات مرتبط و به منظور قوت بخشی به پیوستار دانش در این زمینه می‌باشد.

وی در ادامه افزود: سایر کتاب‌های این مجموعه که در دستورکار این گروه برای ترجمه قرار دارد عبارتند از:  کتاب دوم، مرحله اول: شروع کار، کتاب سوم، مرحله دوم: گردآوری داده‌ها، کتاب چهازم، تحلیل و اولویت‎بندی و کتاب پنجم، مرحله سوم: اقدام برای تغییر

ژیانپور ضمن معرفی مخاطبین این کتاب گفت: مخاطبان این کتاب از یک سو پژوهشگران حوزه  نیازسنجی هستند که علاقه‌مندند ضمن مطالعه این فرآیند در مسیری علمی، شیوه کار را قدم به قدم و واقعی فراگیرند. از سوی دیگر مطالعه این کتاب برای حرفه‌‎مندان این حوزه از جمله مدیران/  تصمیم‎‌گیران، تسهیل‌گران، اعضای کمیته نیازسنجی و کارمندان سازمانی مفید و ارزشمند است.

لازم به توضیح است کتاب «نیازسنجی: رئوس کلی» توسط مهدی ژیانپور، زهرا ناجی اصفهانی، مهوش خادم الفقرایی و مینا جلالی از اعضای گروه پژوهشی مطالعات فرهنگی اجتماعی شهر وابسته به جهاد دانشگاهی اصفهان ترجمه شده است.

بدون دیدگاه

دیدگاه خود را بنویسید