24 فروردین 1403

آغاز ثبت‌نام اولین آزمون استخدامی اختصاصی معلولان

1 اسفند 1402

نویسنده: پروانه سادات عبداللهی

با توجه به مجوزهای صادره از سوی سازمان اداری و استخدامی کشور و در راستای اجرای تبصره مواد ۱۱ و ۱۵ قانون حمایت از حقوق معلولان، به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز دستگاه‌های اجرایی کشور، اولین آزمون استخدامی اختصاصی معلولان برگزار می‌شود.

ثبت نام به صورت اینترنتی از روز یکشنبه ۲۹ بهمن ماه تا پایان روز چهارشنبه ۹ اسفندماه ۱۴۰۲ انجام خواهد شد. به متقاضیان تاکید می‌شود در مدت زمان اعلام شده، نسبت به ثبت‌نام اقدام کرده و از موکول کردن آن به روزهای پایانی خودداری کنند.

دفترچه آزمون در صفحه اول سامانه مرکز آزمون جهاددانشگاهی به نشانی hrtc.ir جهت دریافت و مطالعه داوطلبان قرار گرفته است. داوطلب متقاضی آزمون، باید در زمان ثبت‌نام، شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در دفترچه را داشته باشد.

به داوطلبان توصیه می‌شود قبل از هرگونه اقدام بر روی سامانه، شرایط و ضوابط آزمون را مطالعه و سپس نسبت به پرداخت هزینه و ثبت نام در آزمون اقدام کنند. زمانی که سامانه جهت ویرایش اطلاعات داوطلبان باز است، داوطلبان می‌توانند با مراجعه به پروفایل اقدام به ویرایش اطلاعات ثبت شده خود کنند.

در صورتی که داوطلب جهت ویرایش وارد سامانه شود، باید دوباره تمام ٧ مرحله ثبت نام را به صورت کامل طی و کد رهگیری خود را مشاهده کند، در غیر این صورت، تغییرات مورد نظر اعمال نخواهد شد و همان اطلاعات قبل از ویرایش برای داوطلب معتبر خواهد بود.

کارت شرکت در آزمون، از روز ۱۸ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ برای مشاهده و پرینت بر روی سایت مرکز آزمون جهاددانشگاهی به آدرس hrtc.ir  قرار خواهد گرفت. آزمون در روز جمعه ۲۱ اردیبهشت‌ماه ۱۴۰۳ در تهران و در صورت لزوم در مراکز استان‌ها و شهرستان‌ها حسب مورد، برگزار خواهد شد.

ساعت شروع و محل برگزاری آزمون بر روی کارت شرکت در آزمون درج و به هنگام چاپ کارت به آگاهی داوطلبان خواهد رسید. صدور کارت شرکت در آزمون، به منزله تأیید اطلاعات ارسالی از سوی داوطلبان نبوده و اصل مدارک داوطلبان پس از اجرای آزمون، مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

زمان اعلام نتایج آزمون، اواخر خرداد ماه ۱۴۰۳ خواهد بود.

خبرهای مرتبط

نشانی: خیابان هزارجریب، دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، خیابان اندیش، بعد از تالار سبز، جهاددانشگاهی واحد اصفهان