3 مرداد 1403

آغاز ثبت‌نام در «دوازدهمین دوره مسابقات ملی مناظره دانشجویان ایران»

نویسنده: طاهره شفیعی

28 آبان 1402

دانشجویان علاقه‌مند به نقد و مناظره برای شرکت در «دوازدهمین دوره‌ مسابقات ملی مناظره‌ دانشجویان» استان اصفهان برای ثبت‌نام می‌توانند به نشانی jzip.ir/12m مراجعه کنند. پس از آن، با تکمیل ثبت‌نام، فرایند آماده‌سازی گروه‌های شرکت‌کننده که شامل کارگاه‌های «توجیه‌ مسابقات مناظره» و «کارگاه‌های آموزشی» است، آغاز می‌شود.

پس از آشنایی با روند مسابقات، گروه‌ها بانک گزاره‌های پیشنهادی را برای اعلام موضع دریافت می‌کنند، که پس از تکمیل آن، جدول رقابت‌ها آماده و در اختیار گروه‌ها قرار می‌گیرد.

به گزارش روابط عمومی سازمان دانشجویان ایران، گروه‌های برگزیده در مرحله استانی/ دانشگاهی مسابقات مناظره که در پاییز و زمستان ۱۴۰۲ برگزار می‌شود، علاوه بر دریافت جایزه، سهمیه حضور در مرحله کشوری را دریافت می‌کنند.

جوایز اهدایی این دوره از مسابقات شامل  ۴ میلیون تومان برای برگزیدگان گروه اول، ۳ میلیون تومان برای منتخبان گروه دوم و مبلغ ۲ میلیون تومان برای برگزیدگان گروه سوم است.

دانشجویان علاقمند برای ثبت نام می‌توانند تا تاریخ ۱۰ آذر ماه ۱۴۰۲ به آدرس jzip.ir/12m مراجعه و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره  ۰۹۳۶۶۴۸۹۹۷۴ تماس بگیرند.

شبکه‌های اجتماعی

اگر علاقه‌مند هستید که از آخرین اخبار، رویدادها و فعالیت‌های سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی واحد اصفهان مطلع شوید کافی است ما را در شبکه‌های اجتماعی زیر دنبال کنید. (برروی آیکن‌های زیر کلیک کنید).

خبرهای مرتبط

نشانی: خیابان هزارجریب، دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، خیابان اندیش، بعد از تالار سبز، جهاددانشگاهی واحد اصفهان