24 فروردین 1403

آغاز ثبت نام آزمون استخدامی مشاغل کیفیت بخشی وزارت آموزش و پرورش

23 بهمن 1402

نویسنده: پروانه سادات عبداللهی

با توجه به مجوز صادره از سوی سازمان اداری و استخدامی کشور و در راستای اجرای ماده (۴۴) قانون مدیریت خدمات کشوری و مفاد دستورالعمل نحوه برگزاری امتحانات استخدامی، به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز آموزش و پرورش براساس معیارهای صلاحیت و شایستگی های مرتبط با احراز شغل معلمی، آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش برگزار میشود.

این آزمون جهت استخدام پیمانی مشاغل کیفیت بخشی شامل مربی امور تربیت بدنی و سلامت، مربی امور تربیتی و مشاوره، مربی امور تربیتی و سبک زندگی و مشاور است.

ثبت نام به صورت اینترنتی از ۱۷ بهمن ماه تا پایان روز سه شنبه ۲۴ بهمن ماه ۱۴۰۲ انجام خواهد شد. به متقاضیان تاکید میشود در مدت زمان اعلام شده، نسبت به ثبت نام اقدام کرده و از موکول کردن آن به روزهای پایانی خودداری کنند.

متقاضیان واجد شرایط، باید با مراجعه به منوی «آزمون» در صفحه اول سامانه مرکز آزمون جهاددانشگاهی به نشانی hrtc.ir ، بر روی گزینه «پرداخت هزینه» کلیک کرده و مبلغ ۳٫۶۸۰٫۰۰۰ ریال هزینه ثبت نام در آزمون را به اضافه ۲۰٫۰۰۰ ریال هزینه خدمات پیامکی پرداخت کنند.

فرآیند ثبت نام در سامانه، در هفت مرحله انجام می پذیرد تا داوطلب بتواند در هر مرحله، به راحتی اطلاعات خود را وارد سامانه کند. زمانی که سامانه جهت ویرایش اطلاعات داوطلبان باز می باشد، داوطلبان می‌توانند با مراجعه به پروفایل کاربری خود و کلیک بر روی بخش «ویرایش اطلاعات» اقدام به ویرایش اطلاعات ثبت شده خود کنند.

در صورتی که داوطلب جهت ویرایش وارد سامانه شود، باید دوباره تمام ٧ مرحله را به صورت کامل طی کرده و کد رهگیری خود را مشاهده کند، در غیر این صورت، تغییرات مورد نظر اعمال نخواهد شد و همان اطلاعات قبل از ویرایش برای داوطلب معتبر خواهد بود.

کارت شرکت در آزمون، از روز دوشنبه ۲۷ فروردین ماه ۱۴۰۳ برای مشاهده و پرینت بر روی سایت مرکز آزمون جهاددانشگاهی به آدرسhrtc.ir قرار خواهد گرفت. آزمون در روز پنجشنبه ۳۰ فروردین ماه ۱۴۰۳ در مراکز استان‌ها و در صورت لزوم، در شهرستان ها حسب مورد، برگزار خواهد شد.

ساعت شروع و محل برگزاری آزمون بر روی کارت شرکت در آزمون درج و به هنگام چاپ کارت به آگاهی داوطلبان خواهد رسید. صدور کارت شرکت در آزمون، به منزله تأیید اطلاعات ارسالی از سوی داوطلبان نبوده و اصل مدارک داوطلبان پس از اجرای آزمون، مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

زمان اعلام نتایج آزمون، یک ماه پس از برگزاری آزمون خواهد بود.

4 پاسخ

  1. سلام من رشته مو اشتباه وارد کردم ایا دوباره سایت برای ویرایش باز میشه؟

  2. سلام در آزمون استخدامی کیفیت بخشی آموزش پرورش چرا حسابداری با گرایش بازرگانی نیامده ایا میشود با حسابداری بدون گرایش ثبت نام کرد لطفا راهنمایی کنید .ممنون

خبرهای مرتبط

نشانی: خیابان هزارجریب، دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، خیابان اندیش، بعد از تالار سبز، جهاددانشگاهی واحد اصفهان