3 مرداد 1403

آغاز ثبت نام دوازدهمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور

نویسنده: پروانه سادات عبداللهی

20 تیر 1403

مرکز آزمون جهاددانشگاهی دوازدهمین آزمون مشترک دستگاه‌های اجرایی را برگزار می‌کند.

با توجه به مجوزهای صادره از سوی سازمان اداری و استخدامی کشور و در راستای اجرای ماده(۴۴) قانون مدیریت خدمات کشوری و مفاد دستورالعمل نحوه برگزاری امتحان مشترک فراگیر عمومی و تخصصی به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز دستگاه‌های اجرایی کشور، شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی دوازدهمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی اعلام شد.

ثبت نام دوازدهمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور به صورت اینترنتی تا پایان روز شنبه، ۲۳ تیرماه ۱۴۰۳ بر روی سایت مرکز آزمون به نشانی  hrtc.ir انجام خواهد شد. به متقاضیان تاکید می‌شود در مدت زمان اعلام شده، نسبت به ثبت نام اقدام کرده و از موکول کردن آن به روزهای پایانی خودداری کنند.

فرآیند ثبت نام در سامانه، در هفت مرحله انجام می‌پذیرد تا داوطلب بتواند در هر مرحله، به راحتی اطلاعات خود را وارد سامانه کند. همچنین در زمانی که سامانه جهت ویرایش اطلاعات داوطلبان باز می‌باشد، داوطلبان می‌توانند با مراجعه به پروفایل کاربری خود و کلیک بر روی بخش «ویرایش اطلاعات» اقدام به ویرایش اطلاعات ثبت شده خود کنند.

اگر داوطلب جهت ویرایش وارد سامانه شود، باید دوباره تمام ٧ مرحله را به صورت کامل طی کرده و کد رهگیری خود را مشاهده کند، در غیر این صورت، تغییرات مورد نظر اعمال نخواهد نشد و همان اطلاعات قبل از ویرایش برای داوطلب معتبر خواهد بود.

زمان برگزاری آزمون و نحوه دریافت کارت شرکت در آزمون، از روز ۹ مردادماه ماه ۱۴۰۳ برای مشاهده و پرینت بر روی سایت مرکز آزمون جهاددانشگاهی به آدرس hrtc.ir قرار خواهد گرفت.

 آزمون در روز جمعه ۱۲ مردادماه ۱۴۰۳ در تهران و در صورت لزوم در مراکز استان‌ها و شهرستان‌ها حسب مورد، برگزار خواهد شد. ساعت شروع و محل برگزاری آزمون بر روی کارت شرکت در آزمون درج و به هنگام چاپ کارت به آگاهی داوطلبان خواهد رسید.

صدور کارت شرکت در آزمون، به منزله تأیید اطلاعات ارسالی از سوی داوطلبان نبوده و اصل مدارک داوطلبان پس از اجرای آزمون، مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

زمان اعلام نتایج آزمون کتبی مشترک فراگیر، حداکثر ۴۵ روز پس از برگزاری آزمون خواهد بود.

خبرهای مرتبط

نشانی: خیابان هزارجریب، دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، خیابان اندیش، بعد از تالار سبز، جهاددانشگاهی واحد اصفهان