3 مرداد 1403

اطلاعیه دریافت کارت آزمون استخدامی طرح شهید زین‌الدین (مرحله دوم)

نویسنده: پروانه سادات عبداللهی

23 خرداد 1403

داوطلبان می‌توانند جهت دریافت کارت ورود به جلسه به پروفایل کاربری خود در سامانه مرکز آزمون جهاددانشگاهی به نشانی hrtc.ir مراجعه و نسبت به چاپ آن اقدام کنند.

چنانچه هر یک از داوطلبان به دلیل در اختیار نداشتن کد رهگیری، موفق به دریافت کارت شرکت در آزمون نشدند، با مراجعه به سامانه و با کلیک بر نام آزمون و سپس بخش «بازیابی کد رهگیری»، با وارد نمودن کد ملی و شماره تلفن همراه خود (شماره تلفن زمان ثبت‌نام) می‌توانند نسبت به بازیابی کد رهگیری اقدام کنند.

داوطلبان توجه داشته باشند؛ در صورتی که مغایرتی در اطلاعات مندرج در کارت ورود به جلسه آزمون مشاهده کردند، با توجه به ایجاد فرآیند باجه رفع نقص آنلاین در پروفایل کاربری، می‌توانند ابتدا نسبت به اصلاح این اطلاعات اقدام و سپس کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند.

همچنین در صورتی که کارت ورود به جلسه دارای اشکالاتی از جمله، واضح نبودن عکس، درج عکسی به جز عکس داوطلب و … باشد، ضروری است در روز چهارشنبه و پنجشنبه ۲۳ و ۲۴ خرداد از ساعت ۹ تا ۱۳ با به همراه داشتن کارت شناسایی معتبر (کارت ملی و یا شناسنامه عکسدار) و همراه داشتن ۲ قطعه عکس ۴ ×۳ (درصورتی که عکس ایراد دارد) به نماینده مرکز آزمون جهاددانشگاهی، مستقر در نزدیک ترین باجه رفع نقص، مراجعه کنند.

با توجه به اهمیت موضوع و لزوم اطلاع‌رسانی دقیق و کامل، به عنوان تذکر جدی به داوطلبان توصیه می‌شود از همراه داشتن هرگونه وسیله الکترونیکی از جمله تلفن همراه در جلسه امتحان خودداری کنند. عدم توجه به این موضوع تخلف بوده و با متخلفین برابر مقررات برخورد خواهد شد.

باجه رفع نقص اصفهان:

خیابان کمال اسماعیل، حدفاصل میدان خواجو و پل فردوسی، جنب پمپ بنزین، مرکز شماره ۲ جهاددانشگاهی واحد اصفهان ۰۳۱-۳۲۱۲۵۱۵۱

خبرهای مرتبط

نشانی: خیابان هزارجریب، دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، خیابان اندیش، بعد از تالار سبز، جهاددانشگاهی واحد اصفهان