31 خرداد 1403

اطلاعیه دو آزمون استخدامی 17 و 18 خردادماه

16 خرداد 1403

نویسنده: پروانه سادات عبداللهی

داوطلبان می توانند جهت دریافت کارت ورود به جلسه به پروفایل کاربری خود در سامانه مرکز آزمون جهاددانشگاهی به نشانی hrtc.ir مراجعه کرده و نسبت به چاپ آن اقدام کنند.

چنانچه هر یک از داوطلبان به دلیل در اختیار نداشتن کد رهگیری، موفق به دریافت کارت شرکت در آزمون نشدند، با مراجعه به سامانه و با کلیک بر نام آزمون و سپس بخش «بازیابی کد رهگیری»، با وارد نمودن کد ملی و شماره تلفن همراه خود (شماره تلفن زمان ثبت نام) نسبت به بازیابی کد رهگیری اقدام کنند.

داوطلبان گرامی در صورتی که مغایرتی در اطلاعات مندرج در کارت ورود به جلسه آزمون مشاهده کردند، با توجه به ایجاد فرآیند باجه رفع نقص آنلاین در پروفایل کاربری، می توانند ابتدا نسبت به اصلاح این اطلاعات اقدام و سپس کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند.

همچنین در صورتی که کارت ورود به جلسه دارای اشکالاتی از جمله، واضح نبودن عکس، درج عکسی به جز عکس داوطلب و … باشد، ضروری است در روز چهارشنبه ۱۶ خرداد از ساعت ۹ ا لی ۱۳ با به همراه داشتن کارت شناسایی معتبر (کارت ملی و یا شناسنامه عکسدار) و همراه داشتن ۲ قطعه عکس ۴ ×  ۳ (درصورتی که عکس ایراد دارد) به نماینده مرکز آزمون جهاد دانشگاهی، مراجعه کنند.

با توجه به اهمیت موضوع و لزوم اطلاع رسانی دقیق و کامل، به عنوان تذکر جدی به داوطلبان توصیه می شود از همراه داشتن هرگونه وسیله الکترونیکی از جمله تلفن همراه در جلسه امتحان خودداری کنند، بدیهی است عدم توجه به این موضوع تخلف بوده و با متخلفین برابر مقررات برخورد خواهد شد.

باجه رفع نقص اصفهان: خیابان کمال اسماعیل- حدفاصل میدان خواجو و پل فردوسی – جنب پمپ بنزین – مرکز شماره ۲ جهاددانشگاهی واحد اصفهان

۰۳۱-۳۲۱۲۵۱۵۱

خبرهای مرتبط

نشانی: خیابان هزارجریب، دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، خیابان اندیش، بعد از تالار سبز، جهاددانشگاهی واحد اصفهان