افزایش ۱۳۰۰ متر مربع به فضای مراکز آموزشی واحد اصفهان

تاریخ خبر

18 اردیبهشت 1398

افزایش 1300 متر مربع به فضای مراکز آموزشی واحد اصفهان

مراسم نکوداشت هفته معلم با حضور بیش از ۲۵۰ نفر از مدرسان و کارکنان معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان در تالار شریعتی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان، روح اله صفری، در مراسم نکوداشت هفته معلم که دوشنبه (۱۶ اردیبهشت) با حضور بیش از ۲۵۰ نفر از مدرسان و کارکنان معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان در تالار شریعتی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برگزار شد، با تبریک روز معلم گزارشی از فعالیت های آموزشی این واحد در سال ۹۷ ارائه و اظهار کرد: در سال گذشته با گسترش صورت گرفته در مرکز شماره ۴ و همچنین شعبه زرین شهر بیش از ۱۳۰۰ متر مربع به فضای آموزشی این نهاد اضافه شد.

وی افزود: همچنین در سال گذشته مرکز شماره ۳ واقع در خیابان هشت بهشت غربی اصفهان با اعتباری بالغ بر ۸ میلیارد تومان خریداری و روند ارتقای آن به درجه ۱ در حال طی شدن است.

مدیر اجرایی معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان اضافه کرد: هم اکنون ۷ مرکز آموزشی فعال در فضایی بالغ بر ۶۶۰۰ متر مربع و ظرفیت ۱۷۵۰ نفر صندلی در حال خدمات به شهروندان اصفهان بوده و این معاونت در سال ۹۷ با رشد ۲۲ درصدی در مقایسه با سال ۹۶ ، موفق به برگزاری ۳۵ هزار نفر دوره در سطح استان اصفهان شد.

۳۳ درصد از دوره های سال ۹۷، تخصصی بودند

صفری با اشاره به درآمد این واحد در سال ۹۷ تصریح کرد: مجموع درآمد فراگیران آزاد و قراردادی واحد اصفهان در سال گذشته حدود ۹ میلیارد و هشتصد میلیون تومان بوده و علی رغم رکود اقتصادی حاکم بر کشور رشد ۳۳ درصدی در درآمد در مقایسه با سال ۹۶ را تجربه کردیم.

وی ادامه داد: هم اکنون بیش از ۳۳۰ مدرس و ۴۵ پرسنل اداری در معاونت آموزشی واحد اصفهان مشغول فعالیت بوده و بیش از ۱۲۰ عنوان دوره آموزشی در ۹ گروه مجزا در مراکز آموزشی این واحد در حال برگزاری است.

مدیر اجرایی معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان با اشاره به رشد دوره های تخصصی گفت: طبق برنامه توسعه معاونت آموزشی، برگزاری دوره های تخصصی در این واحد، رشد قابل ملاحظه ای داشته و ۳۳ درصد از دوره های برگزار شده در سال ۹۷ را دوره های تخصصی تشکیل می دهند.

صفری خاطرنشان کرد: نسبت “درآمد به نفر فراگیر” این واحد در سال گذشته ۲۸۴ هزار تومان بوده و بیش از ۱۲ هزار نفر از تخفیف های این نهاد در دوره های مختلف آموزشی در سال گذشته بهره مند شده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

خبرهای مرتبط