8 اسفند 1402

سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی اصفهان

جهاد دانشگاهی واحد اصفهان همگام با شکل گیری شورای عالی انقلاب فرهنگی در جهت تحقق اهداف انقلاب فرهنگی در سال 1359 در دانشگاه اصفهان تشکیل شد. این واحد فعالیت های خود را در راستای سیاست های تدوین شده در شورای عالی انقلاب فرهنگی با مشارکت در مدیریت دانشگاه ها شروع و پس از بازنگری انجام شده در وظایف این نهاد بعنوان پلی میان دانشگاه و بخش صنعتی و خدماتی کشور به ارائه خدمات همت گمارد. جهاد دانشگاهی واحد اصفهان هم اکنون با چهار معاونت فرهنگی، پژوهشی، آموزشی و پشتیبانی مشغول به فعالیت در سطح استان اصفهان می باشد.

فصل سخن چیست؟

طرح ملی فصل سخن اصفهان، با تشکیل اتاق فکری مجزا و متشکل از فعالان این عرصه، با نام «سه‌شنبه‌های فصل سخن» آغاز به کارکرد و مفتخریم که از زمستان سال ۱۴۰۰ تاکنون، به‌صورت منظم، هر هفته میزبان اجرای آن بوده و هستیم.

سه‌شنبه‌های هر هفته

کتاب اردیبهشت جهاددانشگاهی اصفهان

بخوانید

همراه با «خاطرات آقای مترجم»

همراه با «خاطرات آقای مترجم»

ویژه‌برنامه دیدار و گفت‌وگو با عبدالله کوثری، نویسنده و مترجم شهیر ایرانی با عنوان «خاطرات آقای مترجم»، چهارم آذرماه در کتابفروشی اردیبهشت جهاددانشگاهی اصفهان برگزار شد.

کتاب آمار و احتمالات کاربردی

کتاب آمار و احتمالات کاربردی

نگارش کتاب آمار و احتمالات کاربردی برای علاقمندان حوزه آمار بوده و علاوه بر آموزش آمار توصیفی احتمال و توزیع‌های آماری با زبانی ساده و شیوا، به آموزش همزمان دو نرم‌افزار SPSS و MINITAB برای تحلیل مطالب یاد شده پرداخته است.

کتاب طراحی خط‌ مشی استراتژیک (رویکردی عملی برای دولت سازی)

کتاب طراحی خط‌ مشی استراتژیک (رویکردی عملی برای دولت سازی)

کتاب حاظر با هدف ایجاد شکلی عملی از «نرم‌افزار فکری» برای سیاست‌گذاری قابل ‌اجرا، در هر سازمانی_اعم از دولتی، خصوصی یا غیرانتفاعی، برای اساتید، دانشجویان و علاقه‌مند به مباحث مدیریت دولتی، امور اداری_سیاسی و خط‌مشی‌گذاری تالیف شده است.

کتاب «قارچ‌شناسی پزشکی»

کتاب «قارچ‌شناسی پزشکی»

كتاب حاضر در شانزده فصل مباحث مقدمه‌ای بر قارچ‌شناسي پزشكي، مخمرهاي بيماري‌زا، بيماری‌های باكتريايی و قارچي سطحي، بيماری‌هاي نادر به علت برخي از قارچ‌ها و جلبك‌ها و ... را مطرح می‌كند.

کتاب «دستور زبان انگلیسی استرایک»

کتاب «دستور زبان انگلیسی استرایک»

کتاب دستور زبان انگلیسی استرایک یا Strike English Grammar چاپ انتشارات جهاددانشگاهی واحد اصفهان از پنج بخش تشکیل شده که بخش اول پیشگفتار است و در ادامه می‌توانید پیرامون بخش‌های دیگر بیشتر بخوانید.

اصفهان، میدان آزادی، بلوار دانشگاه، جنب در شمالی دانشگاه اصفهان، کتابفروشی و انتشارات جهاددانشگاهی

09941676447