31 خرداد 1403

سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی اصفهان

جهاد دانشگاهی واحد اصفهان همگام با شکل گیری شورای عالی انقلاب فرهنگی در جهت تحقق اهداف انقلاب فرهنگی در سال 1359 در دانشگاه اصفهان تشکیل شد. این واحد فعالیت های خود را در راستای سیاست های تدوین شده در شورای عالی انقلاب فرهنگی با مشارکت در مدیریت دانشگاه ها شروع و پس از بازنگری انجام شده در وظایف این نهاد بعنوان پلی میان دانشگاه و بخش صنعتی و خدماتی کشور به ارائه خدمات همت گمارد. جهاد دانشگاهی واحد اصفهان هم اکنون با چهار معاونت فرهنگی، پژوهشی، آموزشی و پشتیبانی مشغول به فعالیت در سطح استان اصفهان می باشد.

نشست فصل سخن با نقد کتاب «فروش؛ تنها راه بقا»

پنجمین دوره طرح ملی فصل سخن، نشست نقد و گفت‌وگو درباره‌ کتاب «فروش؛ تنها راه بقا» به همت انتشارات جهاددانشگاهی اصفهان در تاریخ سه‌شنبه، 29 خردادماه 1403 برگزار می‌شود.

29 خردادماه- ساعت 16

میدان آزادی، بلوار دانشگاه، کتاب‌ اردیبهشت جهاددانشگاهی

بخوانید

مرحله استانی مسابقات ملی ارائه سه‌دقیقه‌ای (سدید)

نخستین دوره مسابقات ملی ارائه سه‌دقیقه‌ای ویژه دانشجویان تمامی مقاطع تحصیلی دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی استان اصفهان در تاریخ 10 تیرماه برگزار می‌شود.

۱۰ تیرماه ۱۴۰۳

دانشگاه اصفهان

بخوانید

فصل سخن چیست؟

طرح ملی فصل سخن اصفهان، با تشکیل اتاق فکری مجزا و متشکل از فعالان این عرصه، با نام «سه‌شنبه‌های فصل سخن» آغاز به کارکرد و مفتخریم که از زمستان سال ۱۴۰۰ تاکنون، به‌صورت منظم، هر هفته میزبان اجرای آن بوده و هستیم.

سه‌شنبه‌های هر هفته

کتاب اردیبهشت جهاددانشگاهی اصفهان

بخوانید

صنعت نشر متناسب با نیازسنجی جامعه کتاب چاپ کند

صنعت نشر متناسب با نیازسنجی جامعه کتاب چاپ کند

انتشارات جهاددانشگاهی اصفهان به مناسبت روز روانشناس، با دعوت از دکتر محسن لعلی، روان‌شناس، مترجم و مؤلف بیش از ۱۰ عنوان کتاب درحوزه درمان شناختی رفتاری، ضمن معرفی کتاب‌های این استاد دانشگاه، به بررسی نقش روانشناسان در رفع نابرابری‌های آموزش پرداخت.

رویدادها
کتاب آمار و احتمالات کاربردی

کتاب آمار و احتمالات کاربردی

نگارش کتاب آمار و احتمالات کاربردی برای علاقمندان حوزه آمار بوده و علاوه بر آموزش آمار توصیفی احتمال و توزیع‌های آماری با زبانی ساده و شیوا، به آموزش همزمان دو نرم‌افزار SPSS و MINITAB برای تحلیل مطالب یاد شده پرداخته است.

کتاب طراحی خط‌ مشی استراتژیک (رویکردی عملی برای دولت سازی)

کتاب طراحی خط‌ مشی استراتژیک (رویکردی عملی برای دولت سازی)

کتاب حاظر با هدف ایجاد شکلی عملی از «نرم‌افزار فکری» برای سیاست‌گذاری قابل ‌اجرا، در هر سازمانی_اعم از دولتی، خصوصی یا غیرانتفاعی، برای اساتید، دانشجویان و علاقه‌مند به مباحث مدیریت دولتی، امور اداری_سیاسی و خط‌مشی‌گذاری تالیف شده است.

کتاب «قارچ‌شناسی پزشکی»

کتاب «قارچ‌شناسی پزشکی»

كتاب حاضر در شانزده فصل مباحث مقدمه‌ای بر قارچ‌شناسي پزشكي، مخمرهاي بيماري‌زا، بيماری‌های باكتريايی و قارچي سطحي، بيماری‌هاي نادر به علت برخي از قارچ‌ها و جلبك‌ها و ... را مطرح می‌كند.

کتاب «دستور زبان انگلیسی استرایک»

کتاب «دستور زبان انگلیسی استرایک»

کتاب دستور زبان انگلیسی استرایک یا Strike English Grammar چاپ انتشارات جهاددانشگاهی واحد اصفهان از پنج بخش تشکیل شده که بخش اول پیشگفتار است و در ادامه می‌توانید پیرامون بخش‌های دیگر بیشتر بخوانید.

اصفهان، میدان آزادی، بلوار دانشگاه، جنب در شمالی دانشگاه اصفهان، کتابفروشی و انتشارات جهاددانشگاهی

09941676447