3 مرداد 1403

انتشار کتاب “سیستم‌های اطلاعات مدیریت در سازمان‌های ورزشی”

نویسنده: jdimodir

26 دی 1397

کتاب « سیستم های اطلاعات مدیریت در سازمان های ورزشی» به تازگی از سوی انتشارات جهاد دانشگاهی واحد اصفهان منتشر شده است.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان، کتاب «سیستم های اطلاعات مدیریت در سازمان های ورزشی » به تالیف مهدی سلیمی و محسن طیبی به همت انتشارات جهاد دانشگاهی واحد اصفهان به چاپ رسیده و در دسترس عموم قرار گرفته است.

در معرفی این کتاب و در پشت جلد آن آمده است: پیشرفت سریع، عمومیت یافتن بیشتر و در دسترس بودن فناوری اطلاعات از یک طرف و ارزان بودن و یادگیری آسان آن از طرف دیگر باعث شده است که بخش های مختلف سازمان های ورزشی از سیستم های اطلاعاتی به عنوان ابزاری مهم و قوی جهت حل مشکلات ناشی از پیچیدگی سازمان، برقراری ارتباطات، انجام سریع تر و آسان تر کارها و بازدهی بیشتر در سازمان استفاده کنند.

در این کتاب سعی شده است که با استفاده از منابع به روز و تخصصی و مثال های ورزشی به تفهیم بیشتر موارد پرداخته شود. امید است این کتاب گامی هر چند کوچک برای جامعه ورزشی و دانشگاهی باشد.

این کتاب در ۴۰۴ صفحه و تیراژ ۳۰۰ نسخه و قیمت ۲۹ هزار تومان در دسترس قرار گرفته است و علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و یا سفارش و تهیه کتاب با شماره ۰۳۱۳۶۶۸۰۰۶۲ انتشارات کتاب جهاد دانشگاهی واحد اصفهان تماس بگیرند.

خبرهای مرتبط

نشانی: خیابان هزارجریب، دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، خیابان اندیش، بعد از تالار سبز، جهاددانشگاهی واحد اصفهان