5 اردیبهشت 1403

برگزاری آزمون استخدامی وزارت بهداشت با شرکت ۴۳۴۷ داوطلب اصفهانی

30 مهر 1402

نویسنده: طاهره شفیعی

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد اصفهان، افسون نیازبخش با اعلام این خبر، اظهارکرد: آزمون استخدامی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی روز جمعه (28 مهرماه) در دو محل دانشگاه صنعتی ویژه خانم‌ها و موسسه آموزش عالی جهاددانشگاهی واحد صنعتی ویژه آقایان برگزار شد.

وی با اشاره به شرکت 4 هزار و 347 داوطلب در این آزمون، تصریح کرد: از تعداد کل داوطلبان این آزمون، 3 هزار و 480 نفر خانم و 867 نفر آقا بودند.

گفتنی است، این آزمون به منظور تأمین نیروی انسانی مورد نیاز دانشگاه‌ها، دانشکده‌های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از طریق آزمون کتبی و ارزیابی تکمیلی برگزار شد.

زمان برگزاری آزمون و نحوه دریافت کارت شرکت در آزمون برای عناوین شغلی ردیف‌های ۱ تا ۶۵ جدول: شامل تمام مشاغل، به جز مشاغل مربوط به دندانپزشک و پزشکان متخصص، در روز جمعه ۲۸ مهرماه ۱۴۰۲ بود. کارت ورود به جلسه این بخش، از روز سه شنبه ۲۵ مهرماه ۱۴۰۲ برای مشاهده و پرینت بر روی سایت مرکز آزمون جهاددانشگاهی به آدرس hrtc.ir قرار گرفت.

برای عناوین شغلی ردیف های ۶۶ تا ۸۵ جدول «حیطه تخصصی و اختصاصی» شامل عناوین شغلی دندانپزشک و پزشکان متخصص نیز آزمون در روز جمعه ۲۶ آبان ماه ۱۴۰۲ برگزار می‌شود. کارت ورود به جلسه این بخش، از روز سه شنبه ۲۳ آبان ماه ۱۴۰۲ برای مشاهده و پرینت بر روی سایت مرکز آزمون جهاددانشگاهی به آدرس hrtc.irقرار خواهد گرفت.

همچنین زمان اعلام نتایج آزمون کتبی برای همه مشاغل (به غیر از دندانپزشک و پزشکان متخصص)، دهه سوم آبان ماه ۱۴۰۲ و برای مشاغل دندانپزشک و پزشکان متخصص، دهه سوم آذرماه ۱۴۰۲ خواهد بود.

خبرهای مرتبط

نشانی: خیابان هزارجریب، دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، خیابان اندیش، بعد از تالار سبز، جهاددانشگاهی واحد اصفهان