5 اردیبهشت 1403

برگزاری دوره‌های آموزشی آفلاین در جهاددانشگاهی اصفهان

21 آبان 1402

نویسنده: پروانه سادات عبداللهی

تاکنون 8 دوره آموزش کار با گوگل فرم Google Forms، دوره طراحی و موشن گرافی با موبایل، دوره آموزش اینترنت از صفر تا صد، دوره ادمینی سایت وردپرس فروشگاهی و ووکامرس، دوره آموزش ادیت فیلم با کامتازیا، دوره آموزش کار با نرم افزار ورد MICROSOFT WORD، دوره آموزش نرم افزار پاور پوینت (Microsoft powerpoint) و دوره آموزش طراحی بسته بندی محصولات با فتوشاپ در سایت معاونت آموزش جهاددانشگاهی واحد اصفهان به آدرس Jdisf.ir  بارگذاری شده است.

دوره آموزش کار با گوگل فرم (Google Forms)

گوگل فرم یکی از ابزار‌های پرکاربرد در طراحی امتحانات آنلاین یا پرسشنامه‌هاست که به اساتید، معلمان و دانشجویان کمک زیادی می‌کند. با شرکت در دوره آموزش کار با گوگل فرم یاد می‌گیرید که چطور با نسخه فارسی و انگلیسی این نرم افزار کار کرده و پرسشنامه، آزمون، نظرسنجی یا سوال در آن طرح کنید.

دوره طراحی و موشن گرافی با موبایل

فعالیت در دنیای مجازی امروزه به یکی از اصلی‌ترین راه‌ها برای مشهور شدن یا رسیدن به درآمد تبدیل شده است؛ به همین دلیل محتوا‌های تصویری که در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک می‌گذارید، بسیار اهمیت دارند و می‌توانند بر روی مشتریان شما اثرگذار باشند. با شرکت در دوره طراحی موشن گرافی با موبایل یاد می‌گیرید که چطور با استفاده از کمترین هزینه و نرم افزار‌های موبایل، یک محتوای تصویری ایده‌آل را برای کمک به رشد صفحات خود در فضای مجازی ایجاد کنید.

دوره آموزش اینترنت از صفر تا صد

در دنیای امروز همه کار‌های ما به اینترنت وابسته هستند و نیاز است که به طور کامل بر روی این شبکه مسلط باشیم. به همین دلیل جهاددانشگاهی اصفهان دوره آموزش اینترنت از صفر تا صد را به صورت آفلاین برگزار کرده تا شما بتوانید به راحتی از قسمت‌های مختلف این شبکه گسترده استفاده کرده و مشکلات یا نیاز‌های خود را برطرف کنید.

دوره ادمینی سایت وردپرس فروشگاهی و ووکامرس

امروزه بسیاری از افراد تمایل به طراحی وبسایت فروشگاهی و استفاده از امکانات ووکامرس برای فروش محصولات خود پیدا کرده‌اند؛ اما خیلی از آن‌ها، نحوه مدیریت محصولات در این فروشگاه را بلد نیستند و نمی‌توانند تغییرات موردنظر خود را بر روی آن‌ها اعمال کنند. به همین دلیل در سایت جهاددانشگاهی اقدام به برگزاری دوره ادمینی سایت فروشگاهی و وردپرسی کرده و مهمترین مهارت‌ها را برای حرفه ای شدن در این حیطه به شما آموزش می‌دهیم.

دوره آموزش ادیت فیلم با کامتازیا

در دنیای امروز محتواهای ویدیویی طرفداران زیادی پیدا کرده و به بخش مهمی در جلب نظر مشتریان یا مخاطبان آنلاین پیدا کرده‌اند؛ به همین دلیل صاحبان کسب و کارهای آنلاین به دنبال بهترین نرم افزار ویرایش ویدیو می‌گردند. کامتازیا یا Camtasia یکی از بهترین نرم افزارها در زمینه ادیت محتواهای ویدیویی است که به شما کمک می‌کند فیلم‌های جذاب و حرفه‌ای بسازید. دوره آموزش ادیت فیلم با کامتازیا که توسط جهاد دانشگاهی اصفهان برگزار می‌شود، نقطه شروع خوبی برای کار با این نرم افزار و آشنایی با دیگر ابزارهای ویرایش‌‌ ‌حرفه‌ای فیلم است.

دوره آموزش کار با نرم افزار ورد (MICROSOFT WORD)

نرم افزار ورد یا Microsoft Word یکی از پرکاربردترین نرم افزار‌های ویندوز برای ساخت انواع سند‌ها یا تایپ نامه‌ها و محتوا‌های متنی است. این نرم افزار امکانات بسیار متنوعی را برای تغییر استایل متن، نوشتن محتوا‌های طولانی و قرار دادن تصاویر مختلف در میان محتوا در اختیار شما قرار می‌دهد؛ با این حال خیلی از افراد با امکانات موجود در Word آشنایی ندارند.

دوره آموزش نرم افزار پاور پوینت (Microsoft powerpoint)

یکی از پرکاربردترین نرم افزارهای آفیس که برای ارائه یا جلسات مورداستفاده قرار می‌گیرد، پاورپوینت است. این نرم‌افزار می‌تواند قابلیت‌های بسیاری را برای داشتن یک ارائه جذاب و جلب نظر مخاطب در طول سخنرانی در اختیار شما قرار دهد و تاثیر زیادی در افزایش مشتریان یا شرکت یا جذب سرمایه گذاران داشته باشد. به همین دلیل شرکت در دوره آموزش پاورپوینت از مبتدی تا پیشرفته می‌تواند به شما کمک کند که اسلاید‌هایی را با طرح‌های جذاب ایجاد کرده و نحوه نمایش متن‌ها را به طور دلخواه طراحی کنید.

دوره آموزش طراحی بسته بندی محصولات با فتوشاپ

بسته بندی محصولات یکی از مهمترین بخش عرضه آن‌ها است که می‌‌تواند ضمن حفاظت از محصولات در برابر آسیب، اطلاعات آن را هم در اختیار مشتری قرار داده و او را برای خرید محصول ترغیب کند. به همین دلیل شرکت در دوره آموزش طراحی بسته بندی محصولات با فتوشاپ برای همه افرادی که دوست دارند در حیطه‌های تبلیغاتی فعالیت کنند یا یک مهارت پولساز را یاد بگیرند، ضروری است.

خبرهای مرتبط

نشانی: خیابان هزارجریب، دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، خیابان اندیش، بعد از تالار سبز، جهاددانشگاهی واحد اصفهان