31 خرداد 1403

برگزاری سلسله نشست‌های نوجوان نوجوی امروز

10 آبان 1402

نویسنده: طاهره شفیعی

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد اصفهان، دکتر زاهد شفیعی با اعلام این خبر، اظهار کرد: فعالان حوزه نوجوان می‌توانند از محصولات مکتوب و چندرسانه‌ای این نشست‌ها، در ساختن بستر مناسب شکوفایی قابلیت‌های نوجوانان بهره ببرند.
وی گفت: این نشست‌های تخصصی با حضور متخصصانی که در امر تربیت صاحب ایده یا دستاورد علمی ارزشمند هستند و کارشناسان صاحبان تجربه دغدغه‌مند برگزار می‌شود.
سرپرست جهاددانشگاهی واحد اصفهان افزود: فراهم کردن فرصت گفت‌وگوی متخصصان رشته‌های مختلف درباره موضوع مشترک یعنی نوجوان، شناخت ابعاد مختلف وجودی نوجوان، شناخت ویژگی‌های نوجوان امروز که براساس نامگذاری‌های اخیر به نسل «z» معروف شده و شناسایی ظرفیت‌های علمی جامعه دانشگاهی، کارشناسان دینی، کارشناسان آموزش و پرورش و دیگر دغدغه‌مندان امر تربیت از دیگر اهداف برگزاری این نشست‌ها است.
وی والدین، تسهیل‌گران، مربیان، معلمان، مدیران و تمام کسانی که با نوجوانان در ارتباط هستند را مخاطبان این سلسله نشست‌ها برشمرد.
دکتر شفیعی با اشاره به برگزاری این نشست‌ها به همت معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی واحد اصفهان، خاطرنشان کرد: در این نشست‌ها ارگان‌ها و نهادهایی که رسالت سازمانی آنها به آن موضوع مرتبط است دعوت به مشارکت می‌شوند و برنامه به صورت مشترک اجرا خواهد شد.
وی به برگزاری نشست اول از سلسله نشست‌های تخصصی نوجوان نوجوی امروز با موضوع تحولات دوران نوجوانی و خلاقیت اشاره و بیان کرد: در این نشست که روز دوشنبه، 8 آبان ماه برگزار شد، سید محمد رجایی رامشه، علیرضا خدادوستان، سعید محسنی، غلام‌رضا نیکراهان، ملیحه نبی، یکتا عکافیان‌، مرضیه گلابگیر، مرضیه معتمدی، لیلا شمس و میترا طحان صحبت کردند.
سرپرست جهاددانشگاهی واحد اصفهان همچنین از برگزاری نشست دوم از سلسله نشست‌های تخصصی نوجوان نوجوی امروز با موضوع ادبیات خلاقانه و نوجوان امروز خبر داد و گفت: این نشست روز چهارشنبه، 10 آبان ماه با حضور مجید ملامحمدی، علی باباجانی، سید سعید هاشمی، الهه خاشعی، میلاد جاوید و محمدرضا رهبری برگزار خواهد شد.
گفتنی است، قرار است سلسله نشست‌های تخصصی نوجوان نوجوی امروز روزهای دوشنبه اول هر ماه برگزار گردد.

خبرهای مرتبط

نشانی: خیابان هزارجریب، دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، خیابان اندیش، بعد از تالار سبز، جهاددانشگاهی واحد اصفهان