24 فروردین 1403

بسته خبری ایکنای اصفهان در هفته‌ای که گذشت

9 بهمن 1402

نویسنده: خبرگزاری ایکنا

در هر جای استان اصفهان که هستید، چنانچه علاقه‌مند به شرکت در جلسات سنتی قرآن باشید، می‌توانید از فهرست این جلسات به همراه زمان و مکان و نام مربی آنها با مراجعه به لینک زیر اطلاع پیدا کنید:

https://iqna.ir/00HbGb

شاید در میان شما کسانی باشند که می‌خواهند درباره تخت فولاد و افرادی که در آن به خاک سپرده شده‌اند، بیشتر بدانند. در این صورت توصیه می‌کنیم یادداشت کوتاه «مروری اجمالی بر حیات آقا محمد بیدآبادی» را بخوانید تا با این شخصیت مدفون در تخت فولاد بیشتر آشنا شوید:

https://iqna.ir/00HbIs

دوشنبه، دوم بهمن‌ماه مصادف با ولادت امام محمدتقی(ع) مشهور به جوادالائمه(ع) بود. در دوره امامت ایشان، گروه‌های فکری متعددی در جامعه اسلامی فعالیت می‌کردند که شبهه‌افکنی‌های آنان، همگرایی جامعه را به چالش می‌کشید. برای اینکه بدانید امام جواد(ع) چگونه با این گروه‌ها مواجه می‌شد تا همگرایی مسلمانان دچار خدشه نشود، گفت‌وگوی خبرنگار ایکنا با عضو هیئت علمی گروه تاریخ دانشگاه اصفهان را در لینک زیر بخوانید:

https://iqna.ir/00HbMM

و اما 13 رجب المرجب، میلاد پر سرور امام اول شیعیان، حضرت علی بن ابیطالب(ع) و روز پدر. برای این مناسبت، پیشنهاد ما به شما، مطالعه سه محتوای زیر است، شامل یک گفت‌وگو که در دو قسمت منتشر شده و یادداشتی که به حقوق و تکالیف پدران از منظر دین اسلام می‌پردازد:

https://iqna.ir/00HbTp

https://iqna.ir/00HbX9

https://iqna.ir/00HbXL

گشایش نمایشگاه خوشنویسی «همای رحمت» و آغاز مراسم معنوی اعتکاف در مسجد جامع اصفهان نیز عناوین گزارش‌هایی‌ست که تصاویر آنها در لینک‌های زیر قابل مشاهده است:

https://iqna.ir/00HbTu

https://iqna.ir/00HbXZ

خبرهای مرتبط

نشانی: خیابان هزارجریب، دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، خیابان اندیش، بعد از تالار سبز، جهاددانشگاهی واحد اصفهان