31 خرداد 1403

بلیت «تله سیژ» برای اعضای سازمان دانشجویان موجود شد

24 آبان 1402

نویسنده: طاهره شفیعی

از زمستان سال ۱۴۰۱، فرایند خلق مزیت برای دانشجویانی که به خانواده سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی واحد اصفهان می‌پیوندند، آغاز شده و پیرو همین امر، بخش‌های مختلف جهاددانشگاهی واحد اصفهان خدمات تخفیفی‌ نظیر: ۵۰ درصد تخفیف استفاده از دوره‌های معاونت فرهنگی، ۳۰ درصد تخفیف استفاده از دوره‌های معاونت آموزشی، ۱۵ درصد تخفیف خرید کتاب از کتاب‌فروشی اردیبهشت جهاددانشگاهی، ۱۵ درصد تخفیف چاپ کتاب در انتشارات جهاددانشگاهی و ۱۰ درصد تخفیف استفاده از خدمات آزمایشگاه تشخیص طبی جهاددانشگاهی واحد اصفهان را به اعضای این سازمان ارائه می‌دهند.

در سال جاری نیز رایزنی برای افزایش این خدمات تخفیفی ادامه دارد و اخیراً، علاوه بر بلیت‌های «سینما» و «تله کابین» صفه، بلیت استفاده از «تله سیژ» ناژوان نیز طبق توافق با سعید ساکت، مدیرعامل شرکت توسعه مجتمع‌های سیاحتی، فرهنگی و ورزشی سپاهان شهرداری اصفهان در اختیار سازمان دانشجویان قرار گرفته است.

بلیت‌های ۳۰ درصدی «تله سیژ» ویژه اعضای عادی این سازمان و بلیت‌های نیم‌بها، ویژه اعضای فعالی است که در سازمان دانشجویان اقدام به تشکیل کانون کرده‌اند.

دانشجویانی که فرم عضویت را در سایت jzip.ir/daneshjoo  تکمیل کرده‌اند، می‌توانند برای دریافت این بلیت‌ها به دفتر سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی واحد اصفهان واقع در دانشگاه اصفهان، جنب در شمالی دانشگاه مراجعه کنند.

شبکه‌های اجتماعی

اگر علاقه‌مند هستید که از آخرین اخبار، رویدادها و فعالیت‌های سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی واحد اصفهان مطلع شوید کافی است ما را در شبکه‌های اجتماعی زیر دنبال کنید. (برروی آیکن‌های زیر کلیک کنید).

خبرهای مرتبط

نشانی: خیابان هزارجریب، دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، خیابان اندیش، بعد از تالار سبز، جهاددانشگاهی واحد اصفهان