8 اسفند 1402

تاب‌آوری بخشی از توسعه است

30 آبان 1402

نویسنده: طاهره شفیعی

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد اصفهان، دکتر زاهد شفیعی در این دیدار با بیان اینکه بهترین خط مشی، صداقت است، اظهار کرد: معاون سیاسی امنیتی استانداری اصفهان نمونه بارز یک مدیر در تراز نظام جمهوری اسلامی است که صادقانه با مردم و رسانه صحبت می‌کند که جای تقدیر دارد.

وی تأکید کرد: تاب‌آوری بخشی از توسعه است و همین که رسانه در جای خود رسالت خود را انجام می‌دهد بخشی از توسعه است.

سرپرست جهاددانشگاهی واحد اصفهان با اعلام اینکه مجموعه جهاددانشگاهی به عنوان نهادی برآمده از انقلاب اسلامی در کنار مسئولان استان است، گفت: در امور مطالعاتی و برنامه‌ریزی ظرفیت‌های زیادی داریم که می‌توانیم با کمک استانداری اتفاقات خوبی را برای استان رقم بزنیم.

رسانه مسائل را به سمت جامعه نخبگانی هدایت کند

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اصفهان نیز در این دیدار از انعکاس دقیق مصاحبه قبلی خود در خبرگزاری ایسنا تشکر کرد و بر تضارب آرا در جامعه و استفاده از جامعه نخبگانی برای روشن شدن برخی مسائل تأکید کرد.

وی اظهارکرد: اصل موضوع این است که یک تعالی در جامعه به وجود بیاید و با اطلاع‌رسانی صحیح در مسائل مختلف، تضارب آرا در جامعه به وجود بیاید تا تکلیفی برای برخی موضوعات پیدا شود.

جان‌نثاری با بیان اینکه ایسنا که یک رسانه جوان با مدیریت علمی است به این موضوعات بپردازد و در سطح جامعه نخبگانی آن را مطرح کنید، افزود: در نظام جمهوری اسلامی ایران اظهارنظر آزاد است و همه می‌توانند نظرات خود را بگویند. باید به تضارب آرا احترام گذاشته شود و اگر سیر آن در جامعه نخبگانی مطرح شود و یک حرف دقیق از آن درآید به نفع جامعه است، اما اگر همه آن هیاهو و نظرات غیرعلمی مطرح شود بار مثبتی برای جامعه ندارد.

معاون سیاسی، امنیتی استانداری اصفهان، خاطرنشان کرد: اگر مسائل به سمت جامعه نخبگانی هدایت نشود تشنج، روح و روان جامعه را آزار می‌دهد. نباید این مسائل مغفول بماند و رسانه باید با نگاه علمی به آن بپردازد تا به تعالی جامعه اهمیت داده باشیم. خبرنگاران رسانه نیز نگران هیاهو نباشند و باید به شفاف‌سازی مسائل کمک کنند.

خبرهای مرتبط

نشانی: خیابان هزارجریب، دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، خیابان اندیش، بعد از تالار سبز، جهاددانشگاهی واحد اصفهان