8 خرداد 1403

تخفیف دانشجویی برای تماشای ویدیو تئاتر «آسمون چقدر بلنده»

20 آبان 1402

نویسنده: طاهره شفیعی

اعضای سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی واحد اصفهان می‌توانند با ارسال کد عضویت خود به شماره ۰۹۳۶۶۴۸۹۹۷۴ از کد تخفیف 3۰ درصدی برای تماشای تئاتر « آسمون چقدر بلنده » برخوردار شوند.

سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی واحد اصفهان در تلاش است که سبد مصرف فرهنگی دانشجویان را غنی‌تر کند و در همین راستا، با سما گیوی، کارگردانی که این روزها تئاتر کودک و نوجوان «آسمون چقدر بلنده» را روی صحنه برده، برای ارائه تخفیف درصدی به اعضای سازمان دانشجویان به توافق رسیده است.

این تئاتر، روایت بچه‌ای‌ است که به او می‌گویند مادربزرگش به آسمان رفته و او برای یافتنش به آسمان سفر می‌کند، او سؤال‌های زیادی دارد و در این مسیر با چالش های زیادی مواجه می شود.

اعضای سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی واحد اصفهان می‌توانند از سایت گیشه هشت در تاریخ  5 آبان تا 2 آذرماه با 30 درصد تخفیف بلیت تهیه کنند.

این تئاتر از 5 آبان تا 2 آذر ماه هر شب از ساعت ۱8 در سالن شماره 6 سیتی سنتر واقع در بزرگراه شهید دستگردی روی صحنه می‌رود.


شبکه‌های اجتماعی

اگر علاقه‌مند هستید که از آخرین اخبار، رویدادها و فعالیت‌های سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی واحد اصفهان مطلع شوید کافی است ما را در شبکه‌های اجتماعی زیر دنبال کنید. (برروی آیکن‌های زیر کلیک کنید).

خبرهای مرتبط

نشانی: خیابان هزارجریب، دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، خیابان اندیش، بعد از تالار سبز، جهاددانشگاهی واحد اصفهان