3 مرداد 1403

حضور ستفا در چهارمین جلسه کارگروه مردمی‌سازی اقتصاد

نویسنده: پریوش صادقی

9 خرداد 1403

کارگروه مردمی‌سازی اقتصاد درجهت هم‌افزایی سازمان‌های متولی کسب و کارهای کوچک و خانگی و با هدف کاهش هزینه‌های ناشی از تصمیمات و اقدامات موازی، فعالیت می‌کند.

در چهارمین جلسه کارگروه مردمی‌سازی اقتصاد در اتاق بازرگانی اصفهان، از اینفوگراف نقشه زیست‌بوم کسب و کارهای خرد و خانگی استان اصفهان بر اساس نقش بازیگران مرتبط با این حوزه رونمایی و گزارش کمیته‌های تخصصی ارائه شد.

ستفا جهاددانشگاهی واحد اصفهان، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اداره کل صنعت، معدن و تجارت، اداره کل صنایع دستی و میرات فرهنگی، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، سازمان جهادکشاورزی، بنیاد علوی، سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری اصفهان، بسیج سازندگی، بسیج جامعه زنان، صندوق کارآفرینی امید، بنیاد برکت، کمیته امداد امام خمینی(ره) و بهزیستی استان اصفهان اعضای این کارگروه را تشکیل می‌دهند.

گفتنی است، بر اساس مدل‌ها و فرایندهای ارائه خدمات در حوزه مشاغل خانگی و کسب و کارهای خرد توسط دستگاه‌ها و سازمان‌های مرتبط، نقشه زیست‌بوم کسب و کارهای خرد و خانگی استان اصفهان در قالب اینفوگراف تدوین شده است.

در این اینفوگرافیک، نقش هر سازمان در زمینه شناسایی مخاطبان و غربالگری، آموزش و توانمندسازی، شناسایی مزیت‌ها، حمایت‌های مالی و تسهیلات، نظارت بر اجرای طرح، شبکه‌سازی، اعطای مجوز، فروش و اتصال به بازار مشخص شده است.

خبرهای مرتبط

نشانی: خیابان هزارجریب، دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، خیابان اندیش، بعد از تالار سبز، جهاددانشگاهی واحد اصفهان