31 خرداد 1403

داستان‌های کوتاه نویسندگان نسل سوم در سه‌شنبه‌های داستان مرور می‌شود

17 تیر 1398

نویسنده: jdimodir

داستان‌های کوتاه نویسندگان نسل سوم ادبیات داستانی ایران با حضور سیاوش گلشیری در سه‌شنبه‌های داستان مرور می‌شود.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان، سه‌شنبه‌های داستان به همت سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی واحد اصفهان، دبیرخانه جشنواره داستان کوتاه زاینده‌رود و مرکز آفرینش های ادبی قلمستان از ۱۸ تیرماه سال جاری در مرکز آفرینش های ادبی قلمستان آغاز خواهد شد.

سه‌شنبه های داستان چند سالی است که به یک رویداد ثابت برای داستان نویسان و علاقه مندان به حوزه داستان نویسی تبدیل شده و جایگاه پیدا کرده است.

در این دوره از سه‌شنبه‌های داستان نیز با حضور سیاوش گلشیری، داستان‌های کوتاه نویسندگان نسل سوم ادبیات داستانی ایران مرور و بررسی خواهد شد.

این دوره از سه‌شنبه‌های داستان هر هفته برگزار می شود و تا ۲۶ شهریور ادامه می‌یابد؛ در هر هفته دو داستان کوتاه بررسی خواهد شد و در مجموع ۱۸ داستان کوتاه از جمله داستان‌های «شبح وقتی قرار است خیس شود (حسین آتش پرور)»، «مرثیه ای برای ژاله و قاتلش (ابوتراب خسروی)»، «هشتمین روز زمین (شهریار مندنی پور)» و «خواب‌های جنوبی (کوروش اسدی)»، مورد نقد و بررسی قرار خواهد گرفت.

گفتنی است سه‌شنبه‌های داستان از ۱۸ تیرماه از ساعت ۱۷ تا ۱۹ در در مرکز آفرینش های ادبی قلمستان واقع در باغ غدیر آغاز خواهد شد.

خبرهای مرتبط

نشانی: خیابان هزارجریب، دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، خیابان اندیش، بعد از تالار سبز، جهاددانشگاهی واحد اصفهان