3 مرداد 1403

آغاز ثبت‌نام دانشجویان در دوره آموزشی «محتواساز»

نویسنده: طاهره شفیعی

23 مهر 1402

این دوره به صورت آنلاین و رایگان، همراه با 60 ساعت آموزش نظری و عملی در آبان و آذرماه 1402 برگزار می‌شود و دانشجویان برای شرکت در آن تا 10 آبان‌ماه 1402 فرصت دارند اطلاعات خود را در نشانی www.jzip.ir/elm ثبت کنند.

 سرفصل‌های دوره آموزشی «محتواساز» به شرح زیر است:

چیستی تولید محتوا و کیستی تولیدکننده‌ محتوا، آشنایی با محتوای علمی و انواع آن، آشنایی با ابزار و بسترهای تولید محتوای علمی، نحوه تعیین هدف محتوایی، تدوین سند استراتژی محتوای علمی، تدوین سند پرسونای مخاطب محتوای علمی، آشنایی با علم و فناوری در دنیای روایت‌گری، برنامه‌ریزی و تقویم محتوایی، تشکیل تیم محتوا، تحلیل استراتژیک محتوای علمی، ویراستاری محتوای علمی و شاخص‌های عملکرد محتوا یا KPI.

بهاره صفوی، کاظم کوکرم، محمدجواد ترابی، محمدحسین جهان‌پناه، محمدرضا نوروزی، عرفان خسروی، پیمان اکبرنیا و محمد فرمان‌آرا اساتید این دوره هستند و از مزایای شرکت در آن می‌توان به اعطای گواهینامه معتبر از سوی معاونت علم‌وفناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست‌جمهوری و جهاددانشگاهی همچنین دعوت از برگزیدگان برای حضور در کمپِ پایان دوره نام برد.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر درباره این دوره می‌توانند با شماره تلفن 09366489974 تماس بگیرند و یا به سایت سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی اصفهان به نشانی https://jzip.ir/daneshjoo مراجعه کنند.

شبکه‌های اجتماعی

اگر علاقه‌مند هستید که از آخرین اخبار، رویدادها و فعالیت‌های سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی واحد اصفهان مطلع شوید کافی است ما را در شبکه‌های اجتماعی زیر دنبال کنید. (برروی آیکن‌های زیر کلیک کنید).

خبرهای مرتبط

نشانی: خیابان هزارجریب، دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، خیابان اندیش، بعد از تالار سبز، جهاددانشگاهی واحد اصفهان