3 مرداد 1403

روز ملی کارآفرینی؛ روز آفرینش و خلق ارزش‌ها

نویسنده: پریوش صادقی

3 اردیبهشت 1403

کارآفرینی کاری است که نه تنها به ایجاد کسب و کارهای نوآورانه و درآمدزا منجر می‌شود، بلکه یک سفر شخصیتی است که توانایی شما را در تقابل با چالش‌ها، ایده‌پردازی، تصمیم‌گیری‌های مهم بررسی می‌کند.

به روز بودن و آماده بودن برای برخورد با هرگونه موقعیتی، یکی از عوامل موفقیت در جهان کارآفرینی است که همواره باید در نظر گرفته شود.

پس اگر به فکر شروع کسب و کار خود هستید یا می‌خواهید دنیای کارآفرینی را کشف کنید، حتماً باید کتاب‌های حوزه کارآفرینی را مطالعه کنید.

این کتب الهام بخش، آموزنده و پر از رازهای موفقیت در جهان کسب و کار هستند. به عنوان مثال کتاب «مدل کسب و کار شما» یک راهنمای جامع و کاربردی برای کسب و کارهای نوپاست که به شما کمک می‌کند تا مدل کسب و کار خود را به بهترین شکل طراحی و اجرای کنید.

این کتاب به شما نشان می‌دهد که چگونه می‌توانید با تحلیل بازار، مشتریان و رقبا، یک مدل کسب و کار استراتژیک ایجاد کنید تا در بازار رقابتی موفق شوید.

از این کتاب همچنین می‌توانید استراتژی‌ها، تکنیک‌ها و ابزارهای مورد نیاز برای ساختن یک مدل کسب و کار پایدار و پربازده را بیاموزید. برای بهرمندی بیشتر از این کتاب،کافه ستفا کارگاهی دو روز در سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی اصفهان برگزار می‌کند.

جهت اطلاع از ثبت نام در کارگاه با شماره 09366489974 تماس بگیرید.

خبرهای مرتبط

نشانی: خیابان هزارجریب، دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، خیابان اندیش، بعد از تالار سبز، جهاددانشگاهی واحد اصفهان