سه کارگاه و نشست در جشنواره داستان کوتاه زاینده رود برگزار می شود

تاریخ خبر

7 اردیبهشت 1398

 سه کارگاه و نشست در جشنواره داستان کوتاه زاینده رود برگزار می شود

کارگاه های “لحن در داستان؛ شکستن سکوت متن” و “اسطوره، اسطوره پردازی و اسطوره زدایی در ادبیات” و نشست تخصصی داستان اصفهان ۹ و ۱۰ اردیبهشت ماه برگزار می شود.

به گزارش دبیرخانه سومین جشنواره داستان کوتاه زاینده رود، دو کارگاه و یک نشست تخصصی در روزهای اختتامیه  برگزار می شود.

“لحن در داستان؛ شکستن سکوت متن” عنوان کارگاه اول است که در روز دوشنبه نهم اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ از ساعت ۱۰ تا ۱۲ در تالار اندیشه واقع در معاونت فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی برگزار می شود. مدرس این کارگاه، احمد ابوالفتحی خواهد بود.

عصر دوشنبه، نشست تخصصی “نشست داستان اصفهان” با حضور دکتر سلیمی در مرکز آفرینش های ادبی قلمستان واقع در باغ غدیر برگزار می شود. این نشست از ساعت ۱۷ آغاز می شود و تا ساعت ۱۹ ادامه خواهد داشت.

کارگاه سوم از مجموعه کارگاه های سومین جشنواره داستان کوتاه زاینده رود، صبح روز سه شنبه، ۱۰ اردیبهشت ماه ۱۳۹۸ برگزار خواهد شد. عنوان این کارگاه “اسطوره، اسطوره پردازی و اسطوره زدایی در ادبیات” است که توسط نفیسه مرادی ارایه می شود. این کارگاه نیز در تالار اندیشه واقع در معاونت فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی برگزار می شود.

همچنین مراسم اختتامیه و اعلام برگزیدگان در روز سه شنبه دهم اردیبهشت ماه از ساعت ۱۴ در تالار شهید آوینی واقع در دانشگاه اصفهان برگزار می شود.

گفتنی است شرکت در همه برنامه های این دور از جشنواره داستان کوتاه زاینده رود برای عموم آزاد است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خبرهای مرتبط