3 مرداد 1403

شروع ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

نویسنده: طاهره شفیعی

26 شهریور 1402

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد اصفهان، دانشگاه‌ها، دانشکده‌های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی در نظر دارند برای تامین نیروهای مورد نیاز خود، افراد واجد شرا یط را از طریق آزمون کتبی و ارزیابی تکمیلی به صورت پیمانی استخدام کنند.
ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به صورت اینترنتی از روز سه‌شنبه، ۲۱ شهریورماه تا پایان روز جمعه ۳۱ شهریور ۱۴۰۲ انجام خواهد شد. متقاضیان باید در مدت زمان اعلام شده، نسبت به ثبت نام اقدام کرده و از موکول نمودن آن به روزهای پایانی خودداری کنند.
با توجه به اینکه اعلام نتیجه اولیه (معرفی افراد برای بررسی مدارک) بر اساس اطلاعات ثبت نامی(خوداظهاری) داوطلبان و سهمیه‌های قانونی انتخاب شده توسط آنان انجام می شود، در هنگام بررسی مدارک، هرگونه تغییر در اطلاعات وارد شده به نحوی که منجر به بهره‌مندی داوطلب از اولویت یا امتیاز مربوطه شود، کل فرایند اعلام نتیجه را با اختلال مواجه می‌کند، بنابراین لازم است ورود اطلاعات مذکور در فرم تقاضانامه ثبت نام با دقت و صداقت صورت گیرد، چراکه با توجه به مشکلات به وجود آمده در آزمون‌های قبلی، اصلاح اطلاعات مذکور در هنگام بررسی مدارک به هیچ وجه امکانپذیر نیست و داوطلب حق هیچ گونه اعتراضی نخواهد داشت.
آخرین فرصت ویرایش مشخصات ثبت نامی افراد (به جز شغل محل انتخابی) در زمان پرینت کارت ورود به جلسه خواهد بود. در صورت عدم ارائه مدارک و مستندات لازم در زمان بررسی مدارک، امتیازات و سهمیه‌های انتخاب شده توسط داوطلبان از آنان سلب خواهد شد.
زمانی که سامانه جهت ویرایش اطلاعات داوطلبان باز است، داوطلبان می‌توانند با مراجعه به پروفایل کاربری خود و کلیک بر روی بخش «ویرایش اطلاعات» اقدام به ویرایش اطلاعات ثبت شده خود کنند.
زمان برگزاری آزمون و نحوه دریافت کارت شرکت در آزمون برای عناوین شغلی ردیف‌های ۱ تا ۶۵ جدول: شامل تمام مشاغل، به جز مشاغل مربوط به دندانپزشک و پزشکان متخصص، در روز جمعه ۲۸ مهرماه ۱۴۰۲ برگزار می‌شود. کارت ورود به جلسه این بخش، از روز سه شنبه ۲۵ مهرماه ۱۴۰۲ برای مشاهده و پرینت بر روی سایت مرکز آزمون جهاددانشگاهی به آدرس hrtc.irقرار خواهد گرفت.
برای عناوین شغلی ردیف های ۶۶ تا ۸۵ جدول «حیطه تخصصی و اختصاصی» شامل عناوین شغلی دندانپزشک و پزشکان متخصص، در روز جمعه ۲۶ آبان ماه ۱۴۰۲ برگزار می‌شود. کارت ورود به جلسه این بخش، از روز سه شنبه ۲۳ آبان ماه ۱۴۰۲ برای مشاهده و پرینت بر روی سایت مرکز آزمون جهاددانشگاهی به آدرس hrtc.irقرار خواهد گرفت.
ساعت شروع و محل برگزاری آزمون بر روی کارت ورود به جلسه درج و به هنگام چاپ کارت به آگاهی داوطلبان خواهد رسید.
صدور کارت شرکت در آز مون، به منزله تأیید اطلاعات ارسالی از سوی داوطلبان نبوده و اصل مدارک داوطلبان پس از اجرای آزمون، مورد بررسی قرار خواهد گرفت .
زمان اعلام نتایج آزمون کتبی برای همه مشاغل (به غیر از دندانپزشک و پزشکان متخصص)، دهه سوم آبان ماه ۱۴۰۲ و برای مشاغل دندانپزشک و پزشکان متخصص، دهه سوم آذرماه ۱۴۰۲ خواهد بود.

خبرهای مرتبط

نشانی: خیابان هزارجریب، دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، خیابان اندیش، بعد از تالار سبز، جهاددانشگاهی واحد اصفهان