مراسم معارفه سرپرست معاونت آموزشی جهاددانشگاهی واحد اصفهان برگزار شد

تاریخ خبر

20 بهمن 1398

مراسم معارفه سرپرست معاونت آموزشی جهاددانشگاهی واحد اصفهان برگزار شد
مراسم معارفه افسون نیازبخش سرپرست معاونت آموزشی جهاددانشگاهی واحد اصفهان برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد اصفهان، احمد عبدی پور در مراسم تکریم و معارفه سرپرست معاونت آموزشی این واحد، اظهار کرد: ما باید همه تلاش خود را به کار ببندیم و به سوی آموزش‌های مهارت محور حرکت کنیم.

وی افزود: متاسفانه در اجرای فصول آموزشی واحدها با یکدیگر متفاوت هستند در واقع این موضوع نیازمند نظارت بیشتر از سوی جهاد دانشگاهی مرکز است.

سرپرست دفتر برنامه ریزی و توسعه آموزش جهاددانشگاهی ادامه داد: موضوع نیرو و سرمایه انسانی موضوع مهمی است که نگاه ما باید به آن تغییر کند چراکه نیروی انسانی است که یک مجموعه را به حرکت وا می‌دارد.

عبدی‌پور با اشاره به این که معاونت آموزشی باید در خدمت دیگر معاونت‌های جهاددانشگاهی باشد، تصریح کرد: ارتقا کیفیت دوره‌های آموزشی ملاک خوب و موثری برای سنجش وضع آموزش در جهاددانشگاهی خواهد بود.

ارتقا کیفیت آموزش در دستور کار باشد

همچنین در این جلسه محمود مراثی رییس جهاددانشگاهی واحد اصفهان، اظهار کرد: از معاونت آموزشی جهاددانشگاهی انتظار می‌رود که مدام بر تعدد فعالیت‌های آموزشی خود بی افزاید و بر روی نکته مهم مهارت آموزشی تاکید کند.

وی با بیان این که دو نکته باید مدنظر معاونت آموزشی واحد اصفهان باشد، تاکید کرد: ارتقای کیفیت آموزش باید در دستور کار قرار گیرد و انتظار از معاون آموزشی جدید این است که برنامه‌های خود را بر روی ارتقا کیفیت مدنظر قرار دهد.

در این مراسم همچنین افسون نیازبخش سرپرست معاونت آموزشی جهاددانشگاهی واحد اصفهان ادامه داد: بی شک افزایش کیفیت آموزش در دستور کار معاونت آموزشی خواهد بود و بازگشت به برند آموزش جهاددانشگاهی واحد اصفهان نیز در دستور کار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خبرهای مرتبط