3 مرداد 1403

وبینار آشنایی با سرطان برگزار شد

نویسنده: پریوش صادقی

29 خرداد 1403

وبینار آشنایی با سرطان از غربالگری تا درمان با حضور دکتر پوریا عادلی، متخصص رادیوانکولوژی و سردبیر نشریه تخصصی «از سین سرطان تا سین سلامتی» روز چهارشنبه 23 خرداد 1403 توسط ستفا جهاددانشگاهی واحد اصفهان برگزار شد.

دکتر پوریا عادلی در این وبینار به نقش مهم غربالگری و پیشگیری سرطان در درمان سریع‌تر آن اشاره و تأکید کرد: سرطان ناشی از تغییر سلولی است و این تغییرات می‌توانند الگوهای متفاوتی داشته‌ باشند که قابل تشخیص هستند.

وی اظهارکرد: انجام تست‌ها و آزمایش‌های غربالگری در سنین مختلف برای آقایان و خانم‌ها می‌تواند به سلامت آنها کمک کند و در پیشگیری از سرطان موثر باشد.

مدیر دفتر ستفا جهاددانشگاهی واحد اصفهان نیز با اشاره به فعالیت‌های مرکز نوآوری و شتابدهی (منش) جهاددانشگاهی واحد اصفهان در حوزه سلامت دیجیتال، اظهار کرد: این مرکز با هدف تسهیل و کمک به عرضه ایده­‌های نو و پرورش و استمرار فعالیت­‌های نوآورانه و همچنین حمایت از تجاری‌سازی و فروش محصولات در حیطه سلامت دیجیتال راه اندازی شده است.

وی تصریح کرد: برگزاری کارگاه‌­های آموزشی تخصصی به صورت حضوری و آنلاین، ارائه‌ مشاوره‌های تخصصی و هم چنین ایجاد شبکه برای ارتباط فناوران و افراد دارای ایده و کمک به تیم‌سازی در دستور کار این مرکز قرار دارد.

خبرهای مرتبط

نشانی: خیابان هزارجریب، دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، خیابان اندیش، بعد از تالار سبز، جهاددانشگاهی واحد اصفهان