31 خرداد 1403

چهارمین گردهمایی گروه‌های دانشجویی حامی گردشگری در اصفهان برگزار می شود

13 بهمن 1397

نویسنده: jdimodir

چهارمین دوره گردهمایی گروه‌های دانشجویی حامی گردشگری و حافظ میراث فرهنگی دانشگاه‌های کشور با موضوع “گردشگری در عصر تحول دیجیتال” برگزار می شود.

 

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان، چهارمین دوره گردهمایی گروه‌های دانشجویی حامی گردشگری و حافظ میراث فرهنگی دانشگاه‌های کشور با موضوع “گردشگری در عصر تحول دیجیتال” در تاریخ ۲۴ بهمن ماه سال جاری در سالن اجتماعات شهرداری اصفهان برگزار می شود.

این گردهمایی با محوریت استان‌های تهران، البرز، اصفهان، یزد، چهارمحال و بختیاری، لرستان و یزد و با همکاری مرکز گردشگری جهاد دانشگاهی واحد اصفهان برگزار خواهد شد.

این گردهمایی در ادامه برگزاری سه دوره گردهمایی گروه‌های دانشجویی حامی گردشگری و حافظ میراث فرهنگی دانشگاه‌های کشور با محوریت استان‌های تهران، البرز، اصفهان، زنجان، سمنان، قزوین، قم و مرکزی توسط مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران برگزار می‌شود.

شرکت کنندگان می‌توانند جهت ثبت نام در گردهمایی به سایت Reg.jdisf.ac.ir مراجعه نمایند یا با شماره تلفن ۰۳۱-۳۷۹۳۲۳۶۴ داخلی ۲۱ در اصفهان و ۶۶۴۹۱۲۲۲ در تهران تماس حاصل نمایند.

لازم به ذکر است بازدید از جاذبه های گردشگری استان اصفهان در پایان گردهمایی از برنامه های جانبی این گردهمایی خواهد بود؛ همچنین به شرکت کنندگان، گواهینامه حضور ارایه می شود.

خبرهای مرتبط

نشانی: خیابان هزارجریب، دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، خیابان اندیش، بعد از تالار سبز، جهاددانشگاهی واحد اصفهان