24 فروردین 1403

 آغاز به کار کانون داستان «نویسا»

14 آبان 1402

نویسنده: طاهره شفیعی

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی واحد اصفهان، درخواست تشکیل کانون داستان «نویسا»، مردادماه سال جاری از سوی زینب طاهری، دانشجوی مقطع کارشناسی رشته روانشناسی دانشگاه آزاد خوراسگان، به نمایندگی از زهرا مهران پور، کیمیا باقری، زینب طاهری، زهره مقصودی، مبینا میرزایی و نسترن اثنی عشری، در سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی واحد اصفهان به ثبت رسید و سپس در شورای شعبه سازمان دانشجویان مورد بررسی قرار گرفت.

با تایید ایده‌ها و برنامه‌های اعلام‌ شده، مجوز فعالیت کانون داستان «نویسا» از سوی رئیس شورای شعبه سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی واحد اصفهان صادر شد و  پس از برگزاری جلسه بارش فکری و تدوین برنامه کوتاه، میان و بلندمدت توسط اعضا، این کانون فعالیت خود را با راه‌اندازی گروه «شب نویس» آغاز کرد.

زینب طاهری، دبیر کانون داستان نویسا درباره شیوه فعالیت این گروه می‌گوید: به این دلیل که تمرین مداوم برای تقویت قلم ضروری‌ست، ایده تشکیل گروه «شب نویس» را اجرایی کردیم تا در آن، موضوعاتی را به اشتراک بگذاریم و افراد علاقه‌مند را تشویق کنیم که درباره آن مطلب بنویسند.

او ادامه می‌دهد: تلاش ما این بود که در نهایت، از دل این طرح‌های داستانی کوتاه به ایده‌هایی برای خلق داستان بلند برسیم و بعد، نشست‌هایی را برای خوانش این داستان‌ها برگزار کنیم؛ چرا که خوانده شدن، انگیزه نوشتن را در نویسنده بیدار نگه می‌دارد.

علاقه‌مندان برای پیوستن به کانون داستان «نویسا» و گروه «شب نویس» می‌توانند فرم عضویت را در سایت سازمان دانشجویان به نشانی https://reg.jdisf.ac.ir/join-student-city/  تکمیل و نام کانون داستان نویسا را در بخش فعالیت‌های موردعلاقه وارد کنند.


شبکه‌های اجتماعی

اگر علاقه‌مند هستید که از آخرین اخبار، رویدادها و فعالیت‌های سازمان دانشجویان جهاددانشگاهی واحد اصفهان مطلع شوید کافی است ما را در شبکه‌های اجتماعی زیر دنبال کنید. (برروی آیکن‌های زیر کلیک کنید).

خبرهای مرتبط

نشانی: خیابان هزارجریب، دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، خیابان اندیش، بعد از تالار سبز، جهاددانشگاهی واحد اصفهان