8 خرداد 1403

بازتاب فراخوان گرنت پژوهشی جامپ در رسانه‌ها

27 فروردین 1403

نویسنده: ریحانه سادات سجادی

باتوجه به اهمیت ویژه این گرنت پژوهشی، خبر اولین دوره برگزاری آن بازتاب ویژه‌ای در رسانه‌های مختلف چون خبرگزاری مهر، ایسنا، موج، سیناپرس، ایکنا، آنا، ایراسین، اقتصاد بازار، توان نگار، پیداگرنیوز، روزنامه‌های سراسری جهان اقتصاد، پیام ما، دنیای اسرار، اصفهان امروز و … و همچنین سایت‌ دانشگاه‌های مختلف کشور داشت.

گرنت پژوهشی جامپ درنظر دارد با حمایت و تشویق دانشجویان و استادان دانشگاه‌‌ها و موسسات پژوهشی کشور، در راستای خلق و بالندگی ایده‌های پژوهشی نوآورانه و پربار گام بردارد.

معاونت پژوهشی جهاددانشگاهی واحد اصفهان براساس مأموریت محوله، به منظور خلق و بالندگی ایده‌‌های پژوهشی نو و در چارچوب اولویت‌‌های علمی و مدیریت کشور عزیزمان ایران، حمایت مالی و معنوی را از استادان و دانشجویان در قالب اولین فراخوان گرنت پژوهشی جامپ (جایزه ایده ممتاز پژوهشی) «JUMP»، تعریف کرده است.

این گرنت، فرصتی را در اختیار پژوهشگران علاقه‌‌مند می‌گذارد تا در اولین دوره این رویداد، ایده‌های تحقیقاتی خود را در زمینه مگاترندهای مطرح دنیا در سه حوزه سلامت و پزشکی، مطالعات شهری و اقتصاد و هنر ارائه کرده و در راستای تحقق آن‌ها گام بردارند.

گرنت جامپ، پس از انتخاب ۱۰ ایده برتر و اهدای ۵ گرنت ۳۰۰ میلیون ریالی به استادان و ۵ گرنت ۱۰۰ میلیون ریالی به دانشجویان، با انعقاد قرارداد همکاری مشترک با ایده‌پردازان برتر برای پیاده‌‌سازی ایده‌‌ها و ارائه حمایت‌های مالی و معنوی، آنها را در ادامه مسیر پژوهشی همراهی می‌‌کند.

خبرهای مرتبط

نشانی: خیابان هزارجریب، دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، خیابان اندیش، بعد از تالار سبز، جهاددانشگاهی واحد اصفهان